Tenisz: Nadal ráerőltetné az akaratát Gonzálezre a negyeddöntőben

Vágólapra másolva!
2009.09.10. 14:04
Címkék
A US Open csütörtöki játéknapjának vélhetően a Rafael Nadal–Fernando González lesz a slágermérkőzése. Az esti programban helyet kapó negyeddöntőben minden bizonnyal az dönt, hogy kinek érvényesül jobban a tenyerese.

„Hihetetlen jól játszott Tsonga ellen. Nagyon jó teniszt mutatott nagyszerű tenyeresekkel, jól ismerem a játékát" – nyilatkozta a világranglistán harmadik spanyol a chilei González negyedik fordulóban nyújtott teljesítményéről.

„Ő is pontosan tisztában van az erősségeimmel, agresszívnek kell lennem, mert ha érvényesül a tenyerese, és ő irányítja a játékot, akkor szinte lehetetlen lesz legyőznöm. Minden ütésemmel azon leszek, hogy ráerőltessem az akaratomat, hogy ne tudja a saját teniszét játszani" – tette hozzá Nadal, akinek elődöntőbe jutását nemcsak a 11. kiemelt chilei nehezítheti meg, hanem a ma éjszakára várható viharos esőzések is.      

 

Legfrissebb hírek

Szerdai sportműsor: Interkontinentális Kupa-döntőt vív a PSG, Király-kupa-meccset játszik a Real Madrid

Minden más foci
5 órája

A három testőr (remix) – Malonyai Péter publicisztikája

Minden más foci
5 órája

Ellentmondások a Hungária körúton – Bodnár Zalán jegyzete

Labdarúgó NB I
5 órája

Dembélé újabb koronája; Valter Attila magasabb polcon

E-újság
5 órája

Elszakadt a cérna Dubei Debóránál, a válogatott kosaras térdhajlaton rúgta ellenfelét – videó

Kosárlabda
6 órája

A Barcelona az utolsó negyedórában harcolta ki a továbbjutást a Király-kupában

Spanyol labdarúgás
6 órája

Nagy hajrával nyert a Valencia a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
6 órája

Gyenge kiszállói ellenére is könnyen győzött Price a vb-n

Egyéb egyéni
6 órája
Ezek is érdekelhetik