Tenisz, Davis-kupa: előny az argentinoknál

2006.09.22. 19:21
Címkék

Az első egyes után a hazaiak vezetnek az argentin-ausztrál párharcban a férfi tenisz Davis Kupa Világcsoportjának elődöntőjében, Buenos Airesben.

David Nalbandian (képünkön) 14 ezer néző előtt 2 óra 3 perces mérkőzésen, három játszmában verte Mark Philippoussist.

TENISZ, DAVIS KUPA

VILÁGCSOPORT, ELŐDÖNTŐ:
Argentína-Ausztrália 1:0
(Nalbandian-Philippoussis 6:4, 6:3, 6:3)
Legfrissebb hírek

Svájc győzelemmel csoportelső, Kanada is továbbment, Bosznia-Hercegovina még reménykedhet

Foci vb 2026
8 perce

Neymar csak a kispadon a braziloknál, Clarke új belső védőt küld pályára a sorsdöntő meccsen

Foci vb 2026
8 perce

Svájc nyerte a B-csoportot, de Kanadának is összejött a történelmi továbbjutás

Foci vb 2026
10 perce

Élnek a bosnyák remények: Dzekóék legyőzték és kiejtették Katart

Foci vb 2026
15 perce

Kanada szépített, Bosznia-Hercegovina megint kettővel vezet

Foci vb 2026
27 perce

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak

Labdarúgó NB I
30 perce

Vb 2026: a mexikói mez fogy a legjobban

Foci vb 2026
43 perce

Manzambi betalált, kettővel mennek a svájciak

Foci vb 2026
47 perce
Ezek is érdekelhetik