Tenisz: Baranyi kijelölte a grúzok ellen készülő csapatot

2006.09.14. 17:19
Címkék
Baranyi Szabolcs, a magyar tenisz Davis Kupa-válogatott kapitánya kijelölte csapatát a szeptember 22. és 24. között esedékes, Grúzia elleni összecsapásra.
A találkozón Bardóczky Kornél, Kiss Sebő, Kisgyörgy Gergely és Balázs György léphet pályára a Római Teniszakadémián - derült ki az esemény felvezetéseként tartott csütörtöki sajtótájékoztatón, Budapesten.Amennyiben magyar győzelem születik az Euro-afrikai zóna II. csoportjának harmadik fordulójában, akkor jövőre az első osztályban már a világelithez tartozó együttesekkel találkozhat a válogatott.Baranyi elmondta, nagy küzdelmet és hazai sikert vár az összecsapáson:"Jó lenne hosszú meccsre kényszeríteni a grúzok legjobbját, Irakli Labdzét, mert ugyan kitűnő teniszező, ugyanakkor fejben és fizikálisan verhető" - fogalmazott. Bardóczky Kornél azt mondta az MTI-nek, örülne, ha ő kezdene, mert sikere esetén Labadzéra nagyobb nyomás nehezedne. Berényi János a szövetség elnöke azt reméli, hogy minél több néző jön majd ki a Római Teniszakadémiára:"Hét éve nem volt DK-meccs a fővárosban, nagyon fontos lenne, hogy biztassák a fiúkat, hiszen nagy lehetőség előtt állnak" - mondta. A magyar együttes még nem játszott Grúziával a DK-ban.
Legfrissebb hírek

A rúdugró Böndör Márton idénye idő előtt befejeződött

Atlétika
10 perce

Ezért nem alkalmazták Jude Bellinghammel szemben az új szabályt

Foci vb 2026
43 perce

Szumó Eb: fiatal, de rutinos csapattal utazik a magyar válogatott

Egyéb egyéni
55 perce

Milyen tortát kapott Messi a 39. születésnapjára? – fotó

Foci vb 2026
1 órája

Eastbourne-i tenisztorna: Stollárék bejutottak az elődöntőbe

Tenisz
1 órája

Egy kis történelem: köpés, harapás: botrányos egy vb-nap! Pedig a brazilok… – videók

Foci vb 2026
1 órája

Egymeccses eltiltást kapott a szájeltakaró paraguayi játékos

Foci vb 2026
1 órája

Történelmi döntés a NOB-nál: minden olimpikon több mint 3 millió forintot kap az olimpiai részvételért

Egyéb egyéni
1 órája
Ezek is érdekelhetik