Csillagpor 09.08.

Vágólapra másolva!
2003.09.08. 22:09
Címkék
"Úgy érzed majd, mintha főnél egy óriási fazékban, mert mindenki tőled várja a csodát, de te csak a pályával törődj meg az ellenfeleddel. És nehogy berezelj. Add azt, amit tudsz, és ragyogni fog a játékod” – ezzel az üzenettel küldte harcba Andy Roddickot az edzője, Brad Gilbert.

"Ahhoz képest, hogy milyen öreg vagyok már, azt éreztem, mintha kisgyerekként lépnék pályára. Úgy is játszottam…” – az önkritikus Martina Navratilova vallomása az elbukott páros döntőt követően.

"Naná, hogy elfogadtam. Hiszen így könnyebben juthattam bajnoki címekhez…” – hívta fel a figyelmet a párosban tornagyőztes Jonas Björkman arra, hogy miért állt be Todd Woodbridge mellé, miután az ausztrál kiválóság partnere, Mark Woodforde visszavonult.

"Most éppen az a célunk, hogy mind a négy nagy torna trófeája a miénk legyen. Már csak Párizsban kellene nyernünk valahogy” – kapcsolódott be a beszélgetésbe Woodbridge.
Legfrissebb hírek

Nemet mondott a Bayernnek a Liverpool; Núneznek ugrott a nápolyi lehetőség? – keddi transzferhíradó

Minden más foci
39 perce

BL: máris meglepetés – kikapott Kazahsztánban, kiesett a Ljubljana

Bajnokok Ligája
40 perce

Hová lett Clarence Seedorf?

Minden más foci
43 perce

Udvardy egyesben is bejutott a második fordulóba a jászvásári tenisztornán

Tenisz
58 perce

Öttusa: sikeres Eb után utaztak a dél-afrikai vb-re az U17-esek

Utánpótlássport
1 órája

Bellinghamet szerdán megműtik, októberig nem számíthat rá a Real Madrid

Spanyol labdarúgás
1 órája

A ZALAEGERSZEG–LEICESTER CITY NYEREMÉNYJÁTÉK JÁTÉKSZABÁLYZATA 

Labdarúgó NB I
1 órája

A DAC helyett az ugyancsak magyar többségi tulajdonban lévő Kassa indul a Konferencialigában – hivatalos

Európa-konferencialiga
1 órája
Ezek is érdekelhetik