Alpesi sí: lábát törte az osztrák Kathrin Zettel

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2007.03.02. 16:15
Címkék
Ki kell hagynia az alpesi sí Világkupa-szezon hátralévő versenyeit az osztrák Kathrin Zettelnek (képünkön) miután eltörte a lábát pénteken, a legutóbbi szuperkombinált versenyen.

A 20 éves Zettel, aki a világranglista hetedik helyéről vágott neki a versenysorozatnak, elvesztette egyensúlyát, miután földet ért az utolsó ugrás után után és a védőhálónak ütközött.

Hans Pum, az osztrák sí szövetség alpesi síért felelős igazgatója az újságíróknak elmondta, hogy a versenyző sípcsonttörést szenvedett.

Zettel megnyerte az első két versenyt az idei világkupa sorozatban –mindkétszer az óriás szlalomban diadalmaskodott – és ezen kívül még háromszor állhatott dobogóra. Az előző havi svédországi világbajnokságon ötödik lett szlalomban és szuperkombináltban.

Tarvisio után a hölgyek a németországi Zwieselbe folytatják a versenyt, míg a döntőkre Lenzerheide-ban, Svájcban kerül majd sor.
Legfrissebb hírek

Tenisz: Jack Draper hamarosan visszatér és ott lesz Melbourne-ben

Tenisz
17 perce

„Máig bennem él, kiskoromban milyen izgatottan vártam a feldíszített karácsonyfát”

Egyéb egyéni
49 perce

A hat labdavesztés miatt kikapott Minnesotában és elbúcsúzott a rájátszástól a Detroit – videók

Amerikai sportok
6 órája

IFFHS: Kovács István a negyedik legjobb játékvezető 2025-ben

Minden más foci
8 órája

17 pontos hátrányból fordított és győzött a Knicks a Cavaliers ellen

Amerikai sportok
10 órája

Afrika-kupa: nem játszhat pénteken a házigazda Marokkó csapatkapitánya

Minden más foci
11 órája

Az év legnézettebb videói: Rasovszky Kristóf elképesztő Európa-bajnoki címe

Egyéb egyéni
12 órája

Vívás: csak öt tust akart adni, végül ezüstérmes lett az ob-n Grósz

Utánpótlássport
13 órája
Ezek is érdekelhetik