Nocsak! Sergio Agüero a teniszpályán sem ügyetlen - videó

Vágólapra másolva!
2012.11.09. 19:46
Címkék
A Manchester City argentin futballistája a londoni ATP-világbajnokságon segített bemelegíteni honfitársának, Juan Martín del Potrónak.
MEGY EZ KÉREM, MINDENHOGY!
MEGY EZ KÉREM, MINDENHOGY!

Miután az O2 Arénában rendezett év végi viadalon a teniszező van otthon, ő volt, aki a Janko Tipszarevics elleni (6:0, 6:4-re megnyert) mérkőzése előtt pályára invitálta a reklámtáblák mögül leskelődő focistát.

Agüero túl sokáig nem kérette magát, és némi meglepetésre kiderült, hogy nem is ügyetlen a teniszpályán: egészen pofás tenyereseket és fonákokat ütött. Kölcsön kenyér visszajár alapon pedig Del Potro is megmutatta, hogy ő neki meg a futballtudását nem kell szégyellnie, könnyed mozdulatokkal lábteniszezett Maradona vejével.

Legfrissebb hírek

Felemás évet zártunk – Győri Ferenc jegyzete

Tenisz
3 órája

A dédapák asztalánál – Csillag Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
3 órája

Keddi sportműsor: pályán az Arsenal; az utolsó csapat is bejut a női kézi MK negyeddöntőjébe

Minden más foci
3 órája

Vitális Milán: Már apám is mondta, ha átlépem a félpályát, lőjek!; Jóból és rosszból is kijutott a magyar tenisznek 2025-ben

E-újság
4 órája

A Fulham ötödször nyert otthon, a Forest ötödször kapott ki idegenben a PL-ben

Angol labdarúgás
4 órája

La Liga: ezúttal Bilbaóban győzött az Espanyol

Spanyol labdarúgás
4 órája

Marmus és Szalah góljával fordított Egyiptom az Afrikai Nemzetek Kupájában

Minden más foci
4 órája

Gian Van Veen a torna eddigi legjobb meccsátlagával nyert a darts vb második fordulójában

Egyéb egyéni
5 órája
Ezek is érdekelhetik