Kirabolták Pavljucsenko lakását

Vágólapra másolva!
2012.07.10. 16:19
null
Roman is tudja már, milyen, amikor meglopják az embert (forrs: bettor.com)
Címkék
Amíg Roman Pavljucsenko a Lokomotiv Moszkva csapatával a felkészülés fáradalmai között izzadt, enyves kezű népek kirámolták az orosz fővárosban lévő lakását.

Egyelőre még azt sem tudni, hogy mikor is történt a bűntett, de valamikor július 4. és 9. között, hiszen ebben az időben éppen senki sem volt otthon. A tolvajok feltörték a zárakat, és minden mozdíthatót elvittek, többnyire pénzt, órákat, ruhákat, ékszereket, ahogy az már lenni szokott. A futballista becslése szerint mintegy 200 ezer dollárnyi értéktől szabadították meg.

Ez azonban még nem volt minden, hiszen Pavljucsenko sirathatja féltve őrzött mezgyűjteményét is, amelyet leginkább az orosz válogatott és a Tottenham tagjaként gereblyézett össze.

Annyit azonban már most tudni lehet, hogy ha elfogják a tetteseket, nagyjából 10 év várhat rájuk a rács mögött. Némileg azonban rontja a kilátásokat, hogy Moszkvában az ilyen esetek felderítési hatékonysága mindössze 15%.

Legfrissebb hírek

Nemzeti Sportrádió: a sztársportolóknak hatalmas véleményformáló szerepük van

Egyéb egyéni
23 perce

Elhunyt a legendás cseh jégkorongozó, Josef Horesovsky

Jégkorong
1 órája

Aranycipő: nagyon szoros a verseny Kane, Haaland és Mbappé között

Minden más foci
1 órája

Nem lesz több meccse, visszavonult Terence Crawford

Ökölvívás
2 órája

Kőbán Rita: Vannak még terveim, de most „énidőm” van

Kajak-kenu
2 órája

Carlos Alcaraz több mint hét év után megválik az edzőjétől

Tenisz
2 órája

Dárdai Pál Újpesten, sportigazgatóként folytathatja – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2 órája

Ökölvívás: Czifra arany-, Bodnár ezüstérmes az U17-es Eb-n

Utánpótlássport
2 órája
Ezek is érdekelhetik