Barcelona: Alexis Sánchez játéka kérdéses a Málaga elleni bajnokin

Vágólapra másolva!
2012.04.30. 15:32
Címkék
Kisebb sérülés miatt kétséges Alexis Sánchez játéka a Málaga elleni bajnokin, a csatár a bal lábát fájlalja. A Barcelona a spanyol labdarúgó-bajnokság (Primera División) bepótlásra váró, 20. fordulójában szerdán 20 órától a Camp Nouban játszik a Málagával.

Sánchez vasárnap kezdőként kapott lehetőséget a Rayo Vallecano ellen idegenben 7–0-ra megnyert bajnokin, bár több, góllal végződő támadásnál részt vett az előkészítésben, gólt nem sikerült szereznie, a 80. percben a fiatal Cristian Tello állt be a helyére.7–0-ra megnyert bajnokin, bár több, góllal végződő támadásnál részt vett az előkészítésben, gólt nem sikerült szereznie, a 80. percben a fiatal Cristian Tello állt be a helyére.

A katalánok mai edzésén tíz olyan fiatal vett, aki alapesetben a tartalékokhoz tartozik, a vasárnapi bajnokin szerepet kapók ezúttal csak regenerálódtak.

Legfrissebb hírek

Bognár György: Különösebb meglepetéssel nem tudunk készülni

Európa-konferencialiga
27 perce

Hetvenkét órával a La Liga rajtja előtt a Levanténak csak három regisztrált játékosa van

Spanyol labdarúgás
55 perce

A Real Madrid csütörtökön bemutatja argentin csodagyerekét – szerdai transzferhíradó

Minden más foci
1 órája

Vízilabda: a sikertelen kezdés után új fejezet jön az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
1 órája

Venus Williams szabadkártyát kapott a US Openre

Tenisz
1 órája

Zsiga Gyula: A tehetség és a szorgalom kevés az élsportolóvá váláshoz

Kézilabda
1 órája

Hét év börtönbüntetést kapott drogcsempészet miatt a korábbi holland bajnok futballista

Minden más foci
1 órája

„Egy kicsit izgultam az elején” – 312 nap után tért vissza a kézilabdapályára Schatzl Natalie

Kézilabda
2 órája
Ezek is érdekelhetik