Szerdai jövés-menés a Barcánál: Hleb érkezik orvosi vizsgálatra

Vágólapra másolva!
2008.07.16. 11:49
Címkék
Nagy a jövés-menés szerdán a Barcelonánál: alighogy Ronaldinho Milánóba repült, máris új játékos érkezik a katalán klubhoz. A spanyol csapat honlapja szerint az Arsenal fehérorosz futballistája, Alekszandr Hleb szerdán orvosi vizsgálaton vesz részt Barcelonában, majd négy évre szóló szerződést ír alá az együttessel.
Alexander Hleb (jobbra) a Barcelonában folytatja
Fotó: Action Images (archív)
Alexander Hleb (jobbra) a Barcelonában folytatja
Alexander Hleb (jobbra) a Barcelonában folytatja
Fotó: Action Images (archív)
Alexander Hleb (jobbra) a Barcelonában folytatja

Nem sokáig siratják a Barcelonánál Ronaldinhót (habár a katalán klub hivatalos honlapjának vezető anyagában a brazil sztártól búcsúzik): máris bejelentették, hogy szerdán bemutatják a Josep Guardiola vezette gárda ötödik nyári szerzeményét.

A legújabb szerzemény kiléte nem okoz meglepetést, hiszen a spanyol lapok már korábban beszámoltak róla, hogy Alekszandr Hleb valószínűleg elhagyja az Arsenalt, és Barcelonába költözik.

Most a Barca hivatalos honlapján jelent meg: Hleb szerdán 13 órakor már hivatalos fotózáson, majd 16 órakor a kötelező orvosi vizsgálaton vesz részt a klubnál. Ha mindent rendben találnak a fehérorosz játékosnál, akkor csütörtökön aláírja szerződését.

A Barcelonához közel álló El Mundo Deportivo információi szerint Hleb négy évre szóló megállapodást köt a katalán klubbal, és a spanyol csapat 15 plusz két millió eurót fizet érte.
Legfrissebb hírek

Már csak a Puskás hibátlan; Madaras Norbert: Csapataink kihozták magukból a maximumot

E-újság
37 perce

Russell szerint a Ferrari a szabályosság határát súrolta a hungaroringi versenyen

F1
37 perce

„Ilyet még apu sem rúgott” – ifj. Dárdai Pál a Nyíregyháza elleni csodagólról

Labdarúgó NB I
1 órája

Oszaka elsöpörte Sevastovát Montrealban

Tenisz
1 órája

Micsoda meccs volt! A győri csodacsere a 95. percben egyenlített az Újpest ellen

Labdarúgó NB I
1 órája

Füllkrug és Bowen is betalált, legyőzte a Bournemouth-t a szuperhatékony West Ham

Angol labdarúgás
1 órája

Nagy Norbert nyerte az osnabrücki hegyi Európa-bajnoki futamot

Egyéb autó-motor
2 órája

Pontot mentett a Videoton Ajkán, hárommal nyert a Honvéd, még a Csákvár is hibátlan – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2 órája
Ezek is érdekelhetik