Olaszország: három Napoli-játékost eltiltottak a Szuperkupa-meccs után

MTI MTIMTI MTI
2012.08.14. 15:46
Címkék
Három Napoli-játékost eltiltott az Olasz Labdarúgó-szövetség (FIGC) a szombati Szuperkupa-mérkőzésen történtek miatt.

A bajnok Juventus 4–2-es győzelmével végződő pekingi találkozón a Napoli két futballistája is piros lapot kapott: Goran Pandevet azonnal kiállították a játékvezető inzultálásáért, Andrea Zunigát második sárgával küldte le a pályáról a bíró, Andrea Dossena pedig a találkozó végén „fenyegetően lépett fel" az egyik partjelzővel szemben.

Pandev és Dossena egyaránt kétmeccses büntetést kapott, míg Zunigát egy találkozóról tiltották el, akárcsak a csapat edzőjét, Walter Mazzarrit.

A nápolyi klub ellen azért is eljárást indított a szövetség, mert a csapat nem vett részt a díjátadó ünnepségen.

Legfrissebb hírek

Vinícius a vb-n is CR7 nyomdokaiba lépett

Foci vb 2026
5 perce

Már Argentína a vb legnagyobb esélyese az Opta szerint

Foci vb 2026
30 perce

Sportlövészet: Nyitrai Anna trapban 18., több világcsúcs a junior-vb-n

Utánpótlássport
41 perce

A mexikói szurkolók újra megadták a módját az ünneplésnek – videók

Foci vb 2026
55 perce

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál

Kézilabda
57 perce

Csongvai Áron szurkol Kristoffer Nordfeldtnek

Foci vb 2026
1 órája

Kézi: a második meccsüket is megnyerték a magyarok az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
1 órája

A lehetséges párharcok az egyenes kieséses szakaszban

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik