Juventus: fizetésmegvonással fenyegeti játékosait a klub elnöke

MTI MTIMTI MTI
2010.04.07. 15:38
Címkék
A csalódást keltő eredményeket és a gyenge teljesítményt követően fizetésmegvonással fenyegette meg a Juventus futballistáit Jean-Claude Blanc klubelnök.
Az egyesület vezetője azt mondta, a játékosok egészen addig nem fogják megkapni fizetésüket, amíg nem nyernek meg legalább egy mérkőzést. „A mi feladatunk a pénz kifizetése, a labdarúgóké pedig a jó játék és a győzelem” – fogalmazott Blanc a La Stampa című napilap szerdai számában. Az elnök személyesen is találkozott a csapat tagjaival, és profi magatartást, valamint elkötelezettséget kért, hozzátéve, hogy ha nem teljesítik a legkisebb elvárásokat, akkor a továbbiakban nem kapják meg illetményüket a klubtól. Blanc szerint a sportszakmai és gazdasági szempontból minimális célkitűzés a Bajnokok Ligája-indulást jelentő bajnoki negyedik hely megszerzése. A Juventus a Serie A legutóbbi, 32. fordulójának szombati záró mérkőzésén 3–0-s vereséget szenvedett az Udinesétől, így jelenleg hetedik a tabellán, igaz, csak három ponttal van lemaradva a negyedik Palermótól.
Legfrissebb hírek

A csereként beállt Budimir juttatta előnyhöz a horvátokat Panama ellen – videók

Foci vb 2026
14 perce

Három lövés, 1 kaput találó, 0.11-es xG, 0 gól a panamai–horvát első félidejében

Foci vb 2026
57 perce

Jude Bellingham: Nem érdemeltem meg a meccs embere címet

Foci vb 2026
1 órája

Harry Kane: Elég régóta élem a csatárok életét ahhoz, hogy tudjam, nem lőhetek mindig gólt

Foci vb 2026
1 órája

Elkezdődött a Panama–Horvátország mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Panama–Horvátország 0–1

Foci vb 2026
1 órája

Statisztikák: Bellingham a legifjabb angol ötvenszeres válogatott lett

Foci vb 2026
2 órája

Szerdai sportműsor: kezdődik a vb csoportkörének utolsó fordulója

Minden más foci
2 órája
Ezek is érdekelhetik