Találatok a Washington Commanders címkére

Találatok száma: 9

NFL: hosszabbításban kaptak ki Bradyék a Clevelandtől

2022-11-27 20:27:31

Hosszabbítás után szenvedett 23–17-es vereséget a Tom Brady vezette Tampa Bay Buccaneers a Cleveland Browns vendégeként az amerikaifutball-liga (NFL) vasárnap kora esti mérkőzésén. A Jacksonville Jaguars drámai hajrában fordított és győzte le egy ponttal 28–27-re a Baltimore Ravenst. A Carolina Panthers, a Miami Dolphins, a New York Jets, a Cincinnati Bengals, a Washington Commanders és a Baltimore Ravens is győzött.

Washington Commanders Tennessee Titans Tampa Bay Buccaneers New York Jets NFL 2022 NFL

NFL: a bravúr után Eagles-luxuscipőket vett falembereinek

2022-11-17 12:17:26

Szép gesztussal ünnepelte meg a Philadelphia Eagles legyőzését Taylor Heinicke, a Washington Commanders irányítója, aki ajándékkal kedveskedett a fővárosiak támadó falembereinek.

Washington Commanders Taylor Heinicke NFL 2022 NFL

NFL: meglepetés! A Commanders vette el az Eagles veretlenségét

2022-11-15 08:14:10

Izgalmas mérkőzésen nagy meglepetésre idegenben győzte le az eddig veretlen Philadelphia Eaglerst a Washington Commanders a tengerentúli amerikaifutball-liga (NFL) kilencedik fordulójának hétfő esti mérkőzésén, az NFC keleti divíziójának rangadóján.

Washington Commanders Philadelphia Eagles NFL

NFL: Matthew McConaughey a Commanders résztulajdonosa lenne

2022-11-08 17:34:29

A The Athletic szerint a Golden Globe-díjas és Oscar-díjas színész, Matthew McConaughey, a Commanders NFL-csapatának elhivatott szurkolója, szeretne csatlakozni ahhoz a konzorciumhoz, amely megvásárolná a washingtoni klubot, amennyiben Daniel Snyder a franchise eladására kényszerülne.

amerikai futball amerikai foci Washington Commanders NFL

NFL: kiütötte a Panthers Bradyéket, a Bengals simán verte a Falconst

2022-10-23 23:01:48

A Carolina Panthers hazai pályán simán legyőzte a Tampa Bay Buccaneerst az amerikaifutball-liga (NFL) 7. fordulójának vasárnap kora esti mérkőzésén, így a floridaiak irányítójával, Tom Bradyvel 2002 óta először fordult elő, hogy hét mérkőzés után negatív mérleggel áll csapata (3–4).

Washington Commanders Tom Brady Tennessee Titans Tampa Bay Buccaneers New York Giants NFL

NFL: pontszegény meccset nyert Chicagóban a Commanders

2022-10-14 07:01:03

Kevés pontot és mindössze két touchdownt hozó mérkőzésen győzött a Chicago Bears vendégeként az amerikaifutball-liga (NFL) 6. fordulójának csütörtöki nyitó mérkőzésén a Washington Commanders, amely a negyedik negyedben a hazaiak hibáit kihasználva szerezte meg idei második győzelmét.

Washington Commanders NFL Chicago Bears

NFL: az újonc játékos újra a pályán, miután kétszer is meglőtték

2022-10-13 17:17:28

A hétvégén a tengerentúli amerikaifutball-liga (NFL) 5. játékhetében a Washington Commanders a Tennessee Titanst fogadta. A meccset ugyan elvesztette a hazai csapat, mégis volt minek örülnie, hiszen Brian Robinson a Commanders újonc futója visszatért mindössze hat héttel azután, hogy kétszer is meglőtték.

Washington Commanders NFL-alapszakasz NFL

NFL: óriási hajrában győzte le Mahomesékat a Colts

2022-09-25 23:35:37

Nem volt hiány izgalmakból az amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának harmadik fordulójának vasárnap esti mérkőzésein sem. A Carolina Panthers nagy csatában győzte le a New Orleans Saintset, ahogy a Baltimore Ravens és az Indianapolis Colts is izgalmas végjáték után múlta felül a New England Patriotsot és a Kansas City Chiefset.

Washington Commanders Tennessee Titans Philadelphia Eagles New York Jets New Orleans Saints New England Patriots

Gyász: elhunyt a Pittsburgh Steelers 24 éves csereirányítója