Találatok a Veres Roland címkére

Találatok száma: 10

Ökölvívás: az olimpiát veszi célba a korábbi kickboxos Veres Roland

2022-06-16 15:16:31

A 2024-es párizsi olimpiai szereplést tűzte ki célul maga elé Veres Roland világbajnok kickboxos, aki májusban bronzérmet nyert az ökölvívó Európa-bajnokságon.

ökölvívás Veres Roland

Ökölvívó Eb: Veres Roland bronzérmes Jerevánban

2022-05-29 13:55:08

A 60 kilogrammban szereplő Veres Roland bronzérmet nyert vasárnap a jereváni férfi ökölvívó Európa-bajnokságon.

ökölvívó Eb ökölvívás Veres Roland Jereván

Ökölvívó Eb: Veres Roland és Kovács Richárd is már biztos érmes!

2022-05-27 14:24:36

A 60 kilós Veres Roland és a 63.5 kilós Kovács Richárd is felállhat az Eb-dobogóra, és vasárnap mind a ketten a döntőért bokszolnak.

ökölvívás Veres Roland Kovács Richárd

Ökölvívás: Veres Roland negyeddöntős, Bundovics kikapott az Eb-n

2022-05-25 19:09:47

Veres Roland remek teljesítménnyel legyőzte örmény ellenfelét és bejutott a 60 kilogrammos kategória negyeddöntőjébe szerdán a jereváni férfi ökölvívó Európa-bajnokságon, melyen Bundovics István (57 kg) a nyolcaddöntőben kikapott.

ökölvívó Eb ökölvívás Veres Roland Cservenka Róbert Bundovics István Bernáth Attila

Ökölvívás: Csóka Nándor és Veres Roland is vereséget szenvedett a vb-n

2021-10-29 20:42:06

Kettővel megint kevesebben lettünk – Csóka Nándor és Veres Roland is vereséget szenvedett a belgrádi férfi ökölvívó-világbajnokságon.

ökölvívó-vb ökölvívás Veres Roland Csóka Nándor Belgrád

Ökölvívás: Csóka Nándor kiesett a belgrádi vb-n

2021-10-29 13:56:45

Két magyar ökölvívó került be a pénteki programba a belgrádi világbajnokságon. Csóka Nándor pontozásos vereséget szenvedett az 54 kilogrammosok között, Veres Roland este száll ringbe a 60 kilósoknál.

ökölvívó-vb ökölvívás Veres Roland Csóka Nándor

Kick-box: csaknem 1700 versenyző indul a budapesti vk-n

2019-05-14 13:17:33

Több mint 40 ország csaknem 1700 versenyzője összesen 3266 nevezést adott le a pénteken kezdődő, 25. budapesti kick-box világkupára, melynek a BOK-csarnok ad otthont.

kick-box-vk kick-box Veres Roland Rákóczi Renáta Murvai Lívia Jóni Máté

Kick-box Eb: öt magyar aranyérem a maribori tornán

2018-11-25 14:54:16

Tizenhat éremmel, köztük öt arannyal zárták szereplésüket a magyarok a Mariborban megrendezett kick-box Európa-bajnokságon, amelyen 31 ország 500 versenyzője indult.

kick-box Eb kick-box Veres Roland Murvai Lívia Busa Andrea Brunner Boglárka

Kick-box: Veres és Busa aranyérmes lett Pozsonyban

2018-10-21 10:27:38

Két arany-, két ezüst- és négy bronzéremmel zárt a magyar kick-box válogatott a Pozsonyban megrendezett kick-light, low-kick és K1 Európa-bajnokságon. Az első helyen végzett a WAKO világszervezet idei világkupa-sorozatát nemrég megnyerő Veres Roland és a májusi budapesti vk legeredményesebb magyarja, Busa Andrea. Az Eb-n a masters korosztálynak is rendeztek küzdelmeket, amelyeken öt éremnek örülhettek a magyarok.