Vb 2022: izomsérülés miatt veszélybe került a brazil sztár szereplése

Combizomsérülés miatt kérdésessé vált Philippe Coutinhónak, a brazil labdarúgó-válogatott középpályásának szereplése a jövő vasárnap kezdődő katari világbajnokságon – írja az MTI.

PL: fordulat! Emery az Aston Villa új vezetőedzője – hivatalos

Ugyan a BBC hétfő délután még arról számolt be, hogy az angol élvonalbeli labdarúgó-bajokságban (Premier League) szereplő Aston Villa a Sporting CP edzőjével, Rúben Amirommal tárgyal, ennek ellenére a birminghamiek hétfő este bejelentették, Unai Emery lett a befutó a vezetőedzői posztra.

Villarreal Unai Emery Premier League Aston Villa

A XXI. században egy klub sem volt annyiszor döntős, mint a Liverpool

2022-05-04 10:38:22

Íme, a Liverpool FC–Villarreal Bajnokok Ligája-elődöntő legérdekesebb statisztikái!

Villarreal Unai Emery Liverpool Jürgen Klopp Bajnokok Ligája

BL: Nem tudom eléggé dicsérni a Villarrealt – Jürgen Klopp

2022-05-04 00:54:37

Bár a Villarreal az első félidőben ledolgozta az Anfielden összeszedett kétgólos hátrányát, a Liverpool a szünet után fordítani tudott, és 3–2-re nyert a Bajnokok Ligája 2021–2022-es kiírásának elődöntőjében – 5–2-es összesítéssel pedig bejutott a sorozat fináléjába. Lássuk, hogyan értékelték a mérkőzést a főszereplők!

Villarreal Unai Emery Trent Alexander-Arnold Raúl Albiol Liverpool Jürgen Klopp

BL: Biztosan érdekes összecsapás lesz – Jürgen Klopp

2022-05-03 08:18:16

Kedd este rendezik meg a Villarreal–Liverpool FC visszavágót a Bajnokok Ligája elődöntőjében. Az angol együttes kétgólos előnyt szerzett hazai pályán. Unai Emery, a spanyol gárda mestere szerint a szurkolóik segíthetnek a csapatán, míg Jürgen Klopp nem számít könnyű találkozóra.

BL: Klopp hibátlan a hazai elődöntős meccseken, ám idegenben…

2022-04-28 09:44:56

Íme, a Liverpool FC–Villarreal Bajnokok Ligája-elődöntő első mérkőzésének (2–0) legérdekesebb statisztikái!

Virgil van Dijk Villarreal Unai Emery Liverpool Jürgen Klopp Bajnokok Ligája

BL: Ez kétségkívül jobb állás, mint a meccs előtti volt – Klopp

2022-04-27 22:56:49

Mint beszámoltunk róla, a Liverpool hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Villarrealt a labdarúgó Bajnokok Ligája szerda esti elődöntőjében, azaz kedvező előjelekkel várja a jövő heti visszavágót. Íme, néhány vélemény a párharc első felvonásáról!

Villarreal Unai Emery Thiago Alcantara Liverpool Jürgen Klopp Bajnokok Ligája

BL: a Szalah, Mané, Luis Díaz trióval kezd elöl a Liverpool

2022-04-27 20:05:36

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) hivatalos honlapja nyilvánosságra hozta a 21 órakor kezdődő Liverpool–Villarreal Bajnokok Ligája-elődöntő kezdőcsapatait.

Külföldön megbukott, otthon varázsol – az edző, aki BL-elődöntőbe vitte a Villarrealt

2022-04-27 07:45:27

Két topklubnál is megbukott vezetőedzőként Unai Emery, aki londoni csalódását követően a spanyol Villarrealnál próbált szerencsét. Az eredmény? A klubtörténet első európai kupasikere és Bajnokok Ligája-elődöntőbe jutás, bár korántsem biztos, hogy ez lesz a végállomás.

Villarreal Unai Emery La Liga Képes Sport Bajnokok Ligája edző

BL: A Villarrealnak van a világ legsikeresebb kupaspecialista edzője – Klopp

2022-04-14 10:14:51

Mint ismert, a Liverpool szerda este bejutott a Bajnokok Ligája legjobb négy csapata közé, ahol majd a Villarreallal küzd meg a fináléba kerülésért. Jürgen Klopp, a „vörösök” menedzsere a Benfica elleni győztes párharc utáni sajtótájékoztatón újságírói kérdésre elárulta, nagyon kemény párharcra számít.

nyilatkozat labdarúgás edzői nyilatkozatok Villarreal Unai Emery Liverpool

BL: Nagelsmann szerint az első meccsen múlt a továbbjutás

2022-04-13 07:38:12

A Villarreal kedd este nagy meglepetésre kiejtette a Bayern Münchent a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében, hiszen a hazai pályán elért 1–0-s győzelmet követően Németországban 1–1-es döntetlent játszott. Így értékeltek a visszavágót követően a felek!

Villarreal Unai Emery Oliver Kahn Julian Nagelsmann Bayern München BL

BL: hazai pályán búcsúzott a Bayern a Villarreal ellen

2022-04-12 23:02:28

Hiába játszott nagy fölényben a Bayern München a Villarreal ellen, hiába hagyott ki több lehetőséget, hiába szerzett vezetést, nem sokkal a rendes játékidő lejárta előtt a spanyolok egy kontrából egyenlítettek (1–1), így nagy meglepetésre kiverték a bajorokat a Bajnokok Ligájából, és bejutottak az elődöntőbe.

Villarreal Unai Emery Manuel Neuer Julian Nagelsmann Bayern München Bajnokok Ligája

A Villarreal nagy meglepetésre kiejtette a Bayern Münchent

2022-04-12 20:07:48

BL: Emery után kezdődött, és Emeryvel ért véget a Bayern nagy sorozata

2022-04-07 10:38:08

Íme, a Bajnokok Ligája-negyeddöntő szerdai két mérkőzésének legérdekesebb statisztikái!

Villarreal Unai Emery Real Madrid Karim Benzema Chelsea Bayern München

BL: „Sokkal jobb érzés, mint el tudtam képzelni” – Vlahovics

2022-02-23 09:01:03

Dusan Vlahovicsnak 32 másodperc kellett a Bajnokok Ligájában ahhoz, hogy megszerezze élete első gólját a sorozatban. A januárban 70 millió euróért megvásárolt Juventus-csatár öröme azonban nem lehetett felhőtlen, csapata ugyanis a korai előny ellenére sem tudta megnyerni a Villarreal elleni nyolcaddöntő első felvonását.

Villarreal Unai Emery Massimo Allegri Juventus Dusan Vlahovics Bajnokok Ligája

BL: Ezzel a győzelemmel tartoztunk Olénak – Carrick

2021-11-24 08:13:16

Mint beszámoltunk róla, a Manchester United 2–0-ra győzött a Villarreal otthonában a labdarúgó Bajnokok Ligája keddi játéknapján, azaz a beugró szakvezető, Michael Carrick és csapata biztossá tette továbbjutását az F-csoportból.

Villarreal Unai Emery Michael Carrick Manchester United Harry Maguire Bajnokok Ligája

Premier League: Unai Emery elismerte, kereste a Newcastle

2021-11-03 10:31:25

Unai Emery, a Villarreal vezetőedzője kedd este elismerte, hogy érdeklődik iránta a Newcastle United – angol és spanyol források nem zárják ki, hogy felgyorsulnak az események, és a hétvégén már ő lesz az angol labdarúgócsapat menedzsere.

Villarreal Unai Emery Premier League Newcastle United

La Liga: Unai Emery csapata az Athletic Bilbaótól is kikapott

2021-10-23 21:37:59

Az Athletic Bilbao 2–1-re legyőzte otthon a Villarrealt a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 10. fordulójának szombati játéknapján.

Villarreal Unai Emery Raúl García La Liga Iker Muniain Athletic Bilbao

BL: Ez az Old Trafford varázsa – Solskjaer a 95. percben szerzett győztes gólról

2021-09-30 07:51:45

A Manchester United megszerezte az első győzelmét a Bajnokok Ligája mostani kiírásában, mivel szerdán Cristiano Ronaldo 95. percben szerzett góljával 2–1-re legyőzte a Villarrealt hazai pályán. Ole Gunnar Solskjaer a portugál támadó mellett David de Geát dicsérte, míg Unai Emery a vereség ellenére büszke csapatára.

Villarreal Unai Emery Ole Gunnar Solskjaer Manchester United Cristiano Ronaldo Bajnokok Ligája

El: De Geának megvolt papíron, melyik Villarreal-játékos hova lövi a 11-est

2021-05-27 16:42:48

Mint ismert, a Villarreal 1–1-es döntetlent és hosszabbítást követően tizenegyesekkel 11–10-re legyőzte a Manchester Unitedet a labdarúgó Európa-liga döntőjében. A finálé másnapján kiderült, David de Geának egy papírra volt felírva, melyik Villarreal-játékos hova lövi általában a tizenegyest – írja a Sport Bible.