Találatok a Slaven Belupo címkére

Találatok száma: 47

1. HNL: nem született gól az NK Osijek harmadik bajnokiján

2022-07-31 20:42:38

Az NK Osijek 0–0-s döntetlent játszott a Slaven Belupóval vasárnap, a horvát első osztályú labdarúgó-bajnokság (1. HNL) harmadik fordulójában.

Slaven Belupo NK Osijek 1. HNL

Iksz az Eszék és a Slaven Belupo meccsén

2022-07-31 16:12:41

Slaven Belupo NK Osijek Eszék 1. HNL

Felkészülés: horvát csapatot vert a Zalaegerszeg

2022-07-02 20:25:09

A labdarúgó NB I-ben szereplő Zalaegerszegi TE felkészülési mérkőzésen 2–1-re nyert a horvát élvonalban (1. HNL) szereplő Slaven Belupo otthonában, Kaproncán.

felkészülési mérkőzés Zalaegerszeg ZTE Slaven Belupo NB I felkészülés

1. HNL: Kaproncán győzött és a tabella élére állt az Eszék

2022-04-10 18:52:00

A horvát élvonal 30. fordulójában az NK Osijek 1–0-ra győzött a Slaven Belupo otthonában köszönhetően Mijo Caktas 33. percben szerzett góljának, s ezzel a tabella élére állt az eszéki csapat.

Slaven Belupo NK Osijek Kleinheisler László 1. HNL

A Slaven Belupo otthonában győzött és élre állt az NK Osijek

2022-04-10 17:07:07

A horvát élvonal 30. fordulójában az NK Osijek 1–0-ra győzött a Slaven Belupo otthonában köszönhetően Mijo Caktas 33. percben szerzett góljának, s ezzel a tabella élére állt az eszéki csapat – legalábbis estig biztos, amikor a most megelőzött Dinamo Zagreb a Rijeka otthonában lép pályára.

Horvát bajnokság: hazai pályán veszített az Eszék

2022-01-29 17:01:23

A horvát labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában a 3. helyen álló NK Osijek a kilencedik Slaven Belupót fogadta, és bár jóval esélyesebbnek számított, meglepetésre 2–1-es vereséget szenvedett. Ezzel felkínálta a lehetőséget közvetlen vetélytársainak, hogy ellépjenek mellőle.

horvát bajnokság Slaven Belupo NK Osijek

Váratlan vereséget szenvedett hazai pályán az Eszék

2022-01-29 14:31:52

közvetítés horvát bajnokság Slaven Belupo NK Osijek

Ha nem is a legsimább úton, de a legjobb négy között Kleinheislerék

2021-12-01 15:30:08

A Horvát Kupa negyeddöntőjében az Eszék hazai pályán nagy nehezen legyűrte a Slaven Belupót, tizenegyesekkel, és továbbjutott a legjobb négy közé.

onlive! közvetítés Slaven Belupo NK Osijek Kleinheisler László Horvát Kupa

Horvát Kupa: az elődöntőért meccsel az Eszék

2021-11-30 20:01:04

Szerdán 16 órától a Horvát Kupa negyeddöntőjében az NK Osijek a Slaven Belupót fogadja.

Slaven Belupo Nenad Bjelica NK Osijek Horvát Kupa

1. HNL: győzelemmel távozott Kaproncáról az Eszék

2021-10-17 16:25:57

1. HNL: nyertek és utolérték az éllovast Kleinheislerék

2021-10-17 15:02:10

Az NK Osijek 2–0-ra nyert a Slaven Belupo otthonában a horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 12. fordulójában. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

Slaven Belupo NK Osijek Kapronca 1. HNL

1. HNL: az Eszék gól nélküli döntetlent játszott a Belupo ellen

2021-08-01 23:10:04

Az élvonalbeli horvát labdarúgó-bajnokság (1. HNL) 3. fordulójában vasárnap az NK Osijek a Slaven Belupót fogadta. Az eszékiek végig mezőnyfölényben játszottak, és jóval többet próbálkoztak, mint ellenfelük, de nem tudtak betalálni (0–0). Az NK Osijek magyar válogatott középpályása, Kleinheisler László csereként lépett pályára.

közvetítés Slaven Belupo NK Osijek Kleinheisler László Horvátország Eszék

Nem érett góllá a fölény, ikszelt az NK Osijek a Slaven Belupo ellen

2021-08-01 20:00:29

1. HNL: a horvát futball nagy ígérete az Eszék ellen is játszhat

2021-07-31 16:00:42

Az NK Osijek labdarúgócsapata a horvát bajnokság 3. fordulójában vasárnap 21 órától a Slaven Belupót fogadja. Nenad Bjelica vezetőedző eszéki legénysége csütörtökön az Európa-konferencialiga selejtezőjében a lengyel Pogon ellen továbbjutott, a hétvégén pedig a kaproncaiakkal szemben szerezné meg harmadik győzelmét a szezonban.

horvát bajnokság Slaven Belupo NK Osijek Lovro Zvonarek Horvátország 1. HNL

Kleinheisler László újabb parádés gólt lőtt – videó

2021-04-11 14:34:51

A horvát labdarúgó-élvonalban Kaproncán 2–2-t játszott a házigazda Slaven Belupóval az NK Osijek, az egy pont kevés a bajnoki címre hajtó eszékieknek.

online! közvetítés Slaven Belupo NK Osijek Eszék 1. HNL

Horvát bajnokság: az Eszék legyőzte a Slaven Belupót is

2021-02-02 18:01:05

Játékra alig alkalmas körülmények között, hatalmas ködben biztosan nyert (3–0) az NK Osijek a Slaven Belupo ellen a horvát bajnokság 19. fordulójában, és a tabella élére ugrott.

Slaven Belupo NK Osijek Horvát bajnokság Eszék

Hatalmas ködben nyert az Eszék hazai pályán

2021-02-02 15:32:16

Játékra alig alkalmas körülmények között, hatalmas ködben biztosan nyert (3–0) az NK Osijek a Slaven Belupo ellen a horvát bajnokság 19. fordulójában, és a tabella élére ugrott. A meccsen kezdőként lépett pályára Kleinheisler László, aki gólt is szerzett, de les miatt nem adták meg.

közvetítés Slaven Belupo NK Osijek Horvát bajnokság Eszék

Erősen tartalékosan is nyertek Kleinheislerék Kaproncán

2020-10-31 14:35:25

Az erősen tartalékos NK Osijek egyetlen góllal nyerni tudott a kaproncai Slaven Belupo vendégeként a horvát élvonal 10. fordulójában.

online! közvetítés Slaven Belupo Nenad Bjelica NK Osijek Kleinheisler László

Horvát bajnokság: eszéki iksz a nyitányon a Slaven Belupo ellen

2020-08-15 22:03:02

Elkezdődött a horvát bajnokság, az első fordulóban az eszékiek a Slaven Belupót fogadták, de mivel a meccs kétharmadát a csapatkapitányuk kiállítása miatt emberhátrányban játszották végig, az egy pontnak is örülhettek a gól nélküli mérkőzésen.