Találatok a New York Rangers címkére

Találatok száma: 306

NHL: 19 éve nem látott bravúr küszöbére lépett a Tampa Bay

2022-06-10 07:24:16

A Tampa Bay Lightning 3–1-re legyőzte idegenben a New York Rangerst az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) Keleti főcsoportdöntőjének ötödik mérkőzésén, ezzel megfordította az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcot, és összesítésben már 3:2-re vezet.

jégkorong Tampa Bay Lightning New York Rangers NHL

NHL: 31 éve egyetlenegy főcsoportdöntő sem alakult így

2022-06-08 06:51:25

A címvédő Tampa Bay Lightning hazai jégen 4–1-re legyőzte a New York Rangerst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) magyar idő szerint szerda hajnali mérkőzésén, és egymás utáni második sikerével 0:2-ről 2:2-re alakította a Keleti főcsoport döntőjének összesített állását.

Tampa Bay Lightning New York Rangers NHL

NHL: hajrágóllal szépített a címvédő Tampa Bay

2022-06-06 07:17:39

A címvédő Tampa Bay Lightning a cseh Ondrej Palat 41.6 másodperccel a vége előtt lőtt góljával nyert 3–2-re a vendég New York Rangers ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) Keleti főcsoportjának döntőjében, így összesítésben 2–1-re szépített az egyik csapat negyedik győzelméig tartó párharcban – számolt be az MTI.

NHL: a New York Rangers másodszor is legyőzte a címvédő Tampa Bayt

2022-06-04 09:28:55

A New York Rangers otthon 3–2-re legyőzte a címvédő Tampa Bay Lightning együttesét az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) Keleti főcsoportjának döntőjében, így összesítésben 2–0-ra vezet az egyik csapat negyedik győzelméig tartó párharcban.

Tampa Bay Lightning New York Rangers

NHL: kiütéssel nyert, főcsoportdöntős a Rangers

2022-05-31 07:01:16

A New York Rangers 6–2-re legyőzte a Carolina Hurricanest az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) keleti főcsoportja elődöntőjének hetedik meccsén, így 4:3-ra megnyerte a párharcot, és bejutott a döntőbe.

videó Stanley-kupa New York Rangers NHL Carolina Hurricanes

NHL: hetedik meccs dönt a Hurricanes–Rangers csatában

2022-05-29 10:11:08

A New York Rangers 5–2-re legyőzte a vendég Carolina Hurricanest szombaton az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) keleti főcsoportjának az elődöntőjében, így a párharc 3–3-ra áll.

jégkorong New York Rangers NHL Carolina Hurricanes

NHL: sima győzelemmel jött vissza párharcába a Rangers

2022-05-25 07:20:50

A New York Rangers hazai jégen másodszor is legyőzte a Carolina Hurricanest (4–1), ezzel 2–2-re alakította az összesített állást az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) Keleti főcsoportjának elődöntőjében. A magyar idő szerint szerdára virradóra megrendezett nyugati mérkőzésen az Edmonton Oilers 5–3-ra verte vendégét, a Calgary Flamest, és összesítésben már 3–1-re vezet.

New York Rangers NHL Edmonton Oilers Carolina Hurricanes Calgary Flames

NHL: előnyben az Edmonton, szépített a Rangers

2022-05-23 09:51:03

Az Edmonton Oilers 4–1-re nyert a vendég Calgary Flames ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásának vasárnapi játéknapján, így 2:1-re vezet a nyugati főcsoport-elődöntőben.

jégkorong amerikai sportok New York Rangers NHL Edmonton Oilers Calgary Flames

NHL: tizenöt gólos meccs után előnyben a Calgary

2022-05-19 09:01:30

A Calgary Flames gólzáporos találkozón 9–6-ra bizonyult jobbnak a vendég Edmonton Oilersnél az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásának szerdai játéknapján, így 1:0-ra vezet a főcsoport-elődöntőben – számolt be róla az MTI.

jégkorong New York Rangers NHL Edmonton Oilers Carolina Hurricanes Calgary Flames

NHL: szépített a New York Rangers, Crosby megsérült

2022-05-12 07:21:13

A New York Rangers hazai jégen 5–3-ra legyőzte Pittsburgh Penguinst az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) főcsoport-negyeddöntőjének szerdai játéknapján, így 3–2-re szépített az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban – írja a Magyar Távirati Iroda. A Florida Panthers és a Calgary Flames hazai győzelemmel szerzett előnyt a maga küzdelmében.

Washington Capitals Pittsburgh Penguins New York Rangers NHL Florida Panthers Dallas Stars

NHL: idegenben növelte előnyét a Colorado

2022-05-08 09:10:58

Újabb győzelmével a Colorado Avalanche már csak egy lépésre van attól, hogy bejusson a Nyugati főcsoport elődöntőjébe az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL).

Washington Capitals Pittsburgh Penguins New York Rangers Nashville Predators NHL rájátszás NHL

NHL: 11 gólos meccsen nyert a Devils a Rangers ellen

2022-03-23 07:08:46

A New Jersey Devils 7–4-re nyert a vendég New York Rangers ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) keddi játéknapján – közölte a Magyar Távirati Iroda.

New York Rangers New Jersey Devils NHL

NHL: a Minnesota Wild legyőzte a New York Rangerst

2022-01-29 09:14:11

A New York Rangers visszavonultatta Henrik Lundqvist mezszámát a Minnesota Wild elleni találkozó előtt az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) pénteki játéknapján. Az összecsapást a Minnesota nyerte meg 3–2-re – írja az MTI.

jégkorong New York Rangers NHL Henrik Lundqvist

NHL: Chris Kreider triplázott, simán nyert a New York Rangers

2022-01-23 10:01:38

A New York Rangers 7–3-ra megverte az Arizona Coyotes csapatát az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján.

jégkorong New York Rangers NHL Chris Kreider Arizona Coyotes

NHL: győzött és vezeti a ligát a New York Rangers

2022-01-04 07:34:17

Az észak-amerikai profi jégkorongliga legutóbbi játéknapján egy meccset rendeztek, a New York Rangers hazai jégen 4–1-re győzött az Edmonton Oilers ellen.

New York Rangers NHL

NHL: kikapott a Washington és a Vegas Golden Knights is

2022-01-02 23:20:08

A New York Rangers házigazdaként 4–0-ra legyőzte a címvédő Tampa Bay Lightningot az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) alapszakaszának vasárnapi játéknapján. A keleten első Washington Capitals és a nyugaton éllovas Vegas Golden Knights egyaránt vereséget szenvedett hosszabbításban.

jégkorong Washington Capitals Vegas Golden Knights Tampa Bay Lightning New York Rangers NHL

NHL: szétlövésben múlta felül a Rangers csapata a címvédőt

2022-01-01 10:00:15

A New York Rangers szétlövésben gyűrte le vendégként a címvédő Tampa Bay Lightningot az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján – számolt be róla az MTI.

NHL: négy gól 1:22 alatt, majd döntés az utolsó másodpercben

2021-11-22 08:16:54

A New York Rangers az utolsó másodpercben ütött góllal győzte le 5–4 vendégét, a Buffalo Sabrest az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) vasárnapi játéknapján.

New York Rangers NHL Buffalo Sabres

NHL: a Rangers 68 millió dolláros szerződést kötött a svéd centerével

2021-10-10 22:25:44

Nyolc évre szóló, 68 millió dolláros (21.15 milliárd forintos) szerződést kötött a svéd Mika Zibanejaddal az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő New York Rangers.

jégkorong New York Rangers NHL Mika Zibanejad

NHL: a Rangers visszavonultatja Lundqvist mezszámát

2021-09-27 22:08:35

A New York Rangers jégkorongcsapata visszavonultatja legendás kapusának, az augusztusban visszavonult svéd Henrik Lundqvistnak a 30-as mezszámát. Az ünnepségre január 28-án, a Minnesota Wild elleni Madison Square Garden-beli mérkőzés előtt kerül sor.