Találatok a Milan címkére

Találatok száma: 3706

Serie A: pontot rabolt a Milan otthonából a Cagliari

2021-05-16 22:29:59

A Milan 0–0-s döntetlent játszott a Cagliarival az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 37. fordulójának vasárnap késő esti mérkőzésén.

Serie A Milan Cagliari

Serie A: az ismét történelmet író Ronaldo vezérletével nyert a Juventus

2021-05-12 22:11:19

A Juventus 3–1-re nyert a Sassuolo otthonában az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 36. fordulójában. A mérkőzésen Cristiano Ronaldo megszerezte 100. gólját a torinói együttesben. Futballtörténelmet írt ezzel CR, a Manchester United és a Real Madrid után a Juventus a harmadik klubja, amelyben tétmérkőzésen legalább száz gólt szerzett.

Torino Sassuolo Milan Juventus Cristiano Ronaldo

Milan: Ibrahimovicnak két bajnokit biztosan ki kell hagynia

2021-05-11 14:40:59

Térdsérülés miatt kihagyja csapata következő két bajnoki mérkőzését Zlatan Ibrahimovic, az AC Milan svéd labdarúgója.

svéd válogatott Zlatan Ibrahimovic Serie A Milan Eb 2020

Serie A: a Milan legyőzte idegenben a Juventust

2021-05-09 22:43:25

Az érmekért dúló küzdelemben nagy győzelmet aratott a Milan a Juventus ellen, mert Torinóban három góllal nyert (0–3). A Juventus gyengén játszott, és a vendégeknek még az is belefért, hogy Kessié tizenegyest hibázzon. Ezzel a Milan felugrott a harmadik helyre, a Juventus pedig az ötödik helyével most nem áll BL-indulást érő pozícióban.

olasz bajnokság Serie A Milan Juventus

Videó: gyönyörű csavarás, vezetést szerzett a Milan Torinóban

2021-05-09 21:42:34

Brahim Díaz remek góljának köszönhetően a Milan az első félidő hosszabbításában szerzett vezetést a Juventus elleni olasz bajnoki rangadón vasárnap este. A Real Madrid kölcsönjátékosa egy Wojciech Szczesny által kiütött labdát kaparintott meg, majd befelé cselezve kb. 15 méterről jobbal kilőtte a bal felső sarkot.

videó olasz labdarúgás Serie A Milan Juventus Brahim Díaz

A Juventus elhasalt otthon a Milan ellen

2021-05-09 19:01:20

olasz bajnokság közvetítés Serie A Milan Juventus

Inter: Lukaku odapörkölt Ibrahimovicnak, meghajlásra szólította fel!

2021-05-04 12:11:34

Romelu Lukaku, az Internazionale belga támadója odaszúrt az AC Milan svéd klasszisának, Zlatan Ibrahimovicnak az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) megnyerése után.

olasz labdarúgás olasz foci labdarúgás Zlatan Ibrahimovic Serie A Romelu Lukaku

Videó: Ibrahimovic kifakadt – verbálisan nekiment a társának

2021-05-03 13:12:31

Zlatan Ibrahimovic finoman szólva sem volt megelégedve csapattársának, Hakan Calhanoglunak azzal a döntésével, hogy nem neki passzolta a labdát, hanem inkább beadással próbálkozott a Benevento elleni (2–0) bajnokin. A svéd klasszis nem fogta vissza magát, és hangot adott a véleményének.

videó olasz labdarúgás olasz foci labdarúgás Zlatan Ibrahimovic Serie A

Videó: mit művelt Ibrahimovic?! Ez a briliáns passz gólt érdemelt volna!

2021-05-02 11:17:33

Mint arról beszámoltunk, az AC Milan hazai pályán 2–0-ra nyert a vereségével a 18., azaz kiesést jelentő pozícióban ragadó Benevento ellen az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 34. fordulójában. Zlatan Ibrahimovic ezen a mérkőzésen is megvillantotta klasszisát – szenzációs no-look passzal szolgálta ki társát.

Serie A: a Lazio Joaquín Correa vezérletével elintézte a Milant

2021-04-26 22:22:03

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 33. fordulójának második hétfő esti mérkőzésén a Lazio hazai pályán az argentin Joaquín Correa duplájával és Ciro Immobile találatával 3–0-ra legyőzte a Milant.

olasz foci Serie A Milan Lazio Joaquín Correa

Szuperliga: Ceferin kizárással fenyegeti a még vissza nem lépőket

2021-04-23 18:56:35

Aleksander Ceferin, az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) elnöke ismételten kizárással fenyegette meg a Szuperligától hivatalosan még vissza nem lépő négy labdarúgóklubot, azaz a Real Madridot, a Barcelonát, a Juventust és a Milant – írja az MTI.

UEFA Szuperliga Real Madrid Milan Juventus Barcelona

Serie A: a Sassuolo fordított a Milan otthonában

2021-04-21 20:09:42

A Sassuolo a hajrában fordított a Milan ellen, s 2–1-re nyert az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 32. fordulójának szerdai mérkőzésén.

Serie A Sassuolo Milan

Szuperliga: az Atlético és az Inter is kilépett – hivatalos

2021-04-21 12:08:04

A spanyol élvonalbeli Atlético Madrid és az olasz első osztályú Internazionale a hivatalos honlapján bejelentette, mégsem vesz részt a tizenkét európai topklub által létrehozott Szuperligában. Nem sokkal később az AC Milan és a Juventus közleményt adott ki.

Szuperliga Milan Juventus Inter Atlético Madrid

Milan: A Szuperliga új fejezet kezdetét jelenti – Gazidis

2021-04-20 16:25:31

Ivan Gazidis, a Serie A-ban szereplő Milan ügyvezető igazgatója kedden az olasz La Gazzetta dello Sport napilap hasábjain fejtette ki véleményét a vasárnap bejelentett Szuperligával kapcsolatban, melynek alapító tagjai közé tartozik a milánói egyesület is.

Szuperliga Serie Milan La Gazzetta dello Sport Ivan Gazidis AC Milan

Serie A: a Milan nehézkesen, de otthon tartotta a három pontot

2021-04-18 13:54:43

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 31. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén az AC Milan hazai pályán diadalmaskodott a Genoa felett.

olasz labdarúgás olasz foci labdarúgás Serie A Milan Genoa

Serie A: egy meccsre eltiltották a kiállított Ibrahimovicot

2021-04-13 14:51:47

Zlatan Ibrahimovicot, az AC Milan labdarúgóját egy mérkőzésre szóló eltiltással, valamint 5000 eurós (1,8 millió forintos) pénzbírsággal sújtotta az olasz labdarúgóliga – jelentette az MTI.

olasz foci eltiltás Zlatan Ibrahimovic Serie A Milan

Serie A: Ibrahimovic piros lapja csupán félreértés lenne?

2021-04-10 22:23:31

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE A Sky Sport Italia értesülései szerint és az alapján, amit Zlatan Ibrahimovic edzőjének, Stefano Piolinak mondott, a svéd válogatott játékos Parma–Milan meccsen kapott piros lapja akár félreértés is lehetett.

olasz labdarúgás Zlatan Ibrahimovic Serie A Milan

Brazília: a Milan excsatára karantén helyett balesetbe keveredett

2021-04-07 15:51:04

Meglehetősen furcsa szabályszegéssel hívta fel magára a figyelmet a minap Luiz Adriano, a brazil Palmeiras csatára. A korábban a Sahtar Doneckben, a Milanban és a Szpartak Moszkvában is futballozó négyszeres brazil válogatott labdarúgó nemrég pozitív koronavírustesztet produkált, ennek ellenére elhagyta a házi karantént és közlekedési baleset részese volt Sao Paulóban.

koronavírus Palmeiras Milan Luiz Adriano Brazília

Videó: döbbenetes milánói hiba után szépségdíjas gólt szerzett a Samp

2021-04-03 14:02:37

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 29. fordulójának nyitó mérkőzésén egy elpasszolt labda után szerzett vezetést Milánóban a Sampdoria.

videó olasz labdarúgás olasz foci labdarúgás gólvideó Theo Hernández

Serie A: ötgólos, fordulatos csatát nyert a Milan Firenzében

2021-03-21 19:28:33

A Milan fordulatos mérkőzésen 3–2-re győzött a Fiorentina vendégeként az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 28. fordulójának vasárnap esti mérkőzésén, és a megszerzett három ponttal megerősítette helyét a tabella második helyén.