NBA: a Los Angeles Lakers három évvel hosszabbított Odommal

Szerződést hosszabbított Lamar Odom, a Los Angeles Lakers kosárlabdázója.

Lamar Odom Los_Angeles_Lakers

NBA: Phil Jackson marad a Los Angeles Lakers vezetőedzője

2009-07-11 04:00:26

További egy évig Phil Jackson marad az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) címvédő Los Angeles Lakers vezetőedzője – a szakember ezt a franchise hivatalos honlapján jelentette be.

Los_Angeles_Lakers

NBA: Ron Artest a Los Angeles Lakersnél folytatja pályafutását

2009-07-10 04:00:24

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Houston Rockets játékosa, Ron Artest távozik Texasból, és a címvédő Los Angeles Lakersnél folytatja pályafutását.

Ron Artest Los_Angeles_Lakers

Bryant marad Los Angelesben, de lehet, hogy Jackson távozik

2009-06-24 04:00:25

Egy jó és egy rossz hír a Los Angeles Lakers szurkolóinak: a friss NBA-bajnok legnagyobb sztárja, Kobe Bryant bejelentette, hogy nem lesz szabadügynök, hanem a jövőben is a csapat játékosa marad – elképzelhető viszont, hogy az együttes edzője, Phil Jackson visszavonul.

Phil Jackson Kobe Bryant Los_Angeles_Lakers

Ünnepelt a Los Angeles Lakers, Kobe Bryant marad a csapatnál

2009-06-22 04:00:29

Több tízezer szurkolónak mondott köszönetet szerdán az utcai parádéval ünneplő Los Angeles Lakers, amely megnyerte az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) döntőjét.

kosárlabbda Los_Angeles_Lakers

Már csak egy lépésre a bajnoki címtől a Los Angeles Lakers

2009-06-16 04:00:30

A Los Angeles Lakers hosszabbítás után legyőzte a házigazda Orlando Magicet az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) nagydöntőjének negyedik mérkőzésén. A 99–91-es diadallal Kobe Bryanték összesítésben 3–1-re vezetnek, így már csak egy győzelem választja el őket a végső sikertől.

Los_Angeles_Lakers Orlando Magic

Félúton a bajnoki címhez a Magic ellen ezúttal is nyerő Lakers

2009-06-12 04:00:29

A második összecsapást is a Los Angeles Lakers nyerte meg az Orlando Magic ellen – ezúttal hosszabbításban 101–96-ra – az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság nagydöntőjében. Az egyik csapat negyedik győzelméig tartó párharc harmadik mérkőzését kedd este rendezik.

A Los Angeles Lakers foglalta el elsőként a helyét a nagydöntőben

2009-06-03 04:00:30

A Los Angeles Lakers idegenben 119–92-re győzött a Denver Nuggets ellen, ezzel 4–2-re megnyerte a két csapat párharcát, és bejutott az NBA nagydöntőjébe. A találkozón a hazai sztárok nagyon gyenge dobóteljesítménnyel rukkoltak ki, a Lakers mind a négy negyedben jobb volt. Az aranysárga-lilák ellenfele a fináléban az Orlando Magic–Cleveland Cavaliers párharc győztese lesz.

Los_Angeles_Lakers Denver Nuggets

Anthony sem kellett az egyenlítéshez: sima denveri siker a negyediken

2009-05-30 04:00:30

Négy mérkőzés után 2–2-re áll az NBA Nyugati főcsoportjának döntője, miután a Denver Nuggets 120–101-re legyőzte hazai pályán a Los Angeles Lakers csapatát. A szenzációsan lepattanózó, pontszerzésben Chauncey Billups és J. R. Smith vezette denveriek még azt is elbírták, hogy Carmelo Anthony pocsék, 3/16-os mutatóval zárt a mezőnyből.

kosráaldba rájátszás Denver Niggets Los_Angeles_Lakers

Kölcsönkenyér visszajár: ezúttal a Lakers győzött a Denver otthonában

2009-05-28 04:00:41

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásában a Los Angeles Lakers visszavette pályaelőnyét, miután idegenben 103–97-re legyőzte a Denver Nuggets csapatát a Nyugati főcsoport döntőjének harmadik mérkőzésén. Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása 2–1 a Los Angeles javára.

Megvan a Jazz első győzelme a Lakers ellen az idei playoffban

2009-04-28 04:00:27

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásának első körében a Utah Jazz hazai pályán verte meg a nyugati alapszakaszelső Los Angeles Lakerst, s ezzel 2–1-re szépített az egyik csapat negyedik győzelméig tartó párharcban. A Dallas Mavericks hazai pályán nyert simán a San Antonio Spurs ellen, míg a bajnok Boston Celtics a Chicago otthonában vette vissza pályaelőnyét.

Ezúttal sem szólt a Jazz a Staples Centerben, ismét nyert a Lakers

2009-04-26 04:00:25

A Los Angeles Lakers és a Cleveland Cavaliers is 2–0-ra vezet az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásának első körében, az egyik csapat negyedik győzelméig tartó párharcban. Az előbbi a Utah Jazz, míg az utóbbi a Detroit Pistons ellen nyert a legutóbbi játéknapon. A Portland Trail Blazers egyenlített a Houston Rockets ellen.

Győzelemmel kezdte a rájátszást a nyugati első Los Angeles Lakers

2009-04-23 04:00:28

Győzelemmel kezdte az NBA rájátszását a Los Angeles Lakers. A Nyugati főcsoport alapszakaszának első helyét megszerző kaliforniaiak hazai pályán verték meg 113–100-ra a Utah Jazzt, ezzel pedig 1–0-ra vezetnek az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcban. A Keleti főcsoportban a Philadelphia 76ers idegenben múlta felül 100–98-ra az alapszakaszt a Keleti főcsoport harmadikjaként záró Orlando Magicet, s ezzel – egyből elvéve tőle a pályaelőnyt – 1–0-ra vezet. Az Atlanta ellenben élt a hazai pálya előnyével, és magabiztos győzelmet aratott a támadásban teljesen csődöt mondó Miami ellen (90–64).

Los_Angeles_Lakers Kobe Bryant

A Detroit Pistons otthonában tudott nyerni a Los Angeles Lakers

2009-03-31 04:00:24

Az észak–amerikai profi kosárlabda–bajnokság (NBA) alapszakaszának 143. játéknapján a Los Angeles Lakers Kobe Bryant 30 harminc pontjának is köszönhetően 92–77–es győzelmet aratott a Detroit Pistons otthonában.

Los_Angeles_Lakers Detroit Pistons

James 24. tripla duplája kellett a Cavs hosszabbításos sikeréhez

2009-03-24 04:00:25

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának 136. játéknapján a Cleveland Cavaliers egy kevés pontot hozó meccsen, hosszabbítás után győzött hazai pályán a Portland ellen. A Los Angeles Lakers 114–106-ra verte meg a Golden State Warriorst, míg az Atlanta a Dallas ellen diadalmaskodott.

LeBron_James Los_Angeles_Lakers Cleveland Cavaliers

A Lakers karácsonyhoz hasonlóan újra megszakította a Boston menetelését

2009-02-10 04:00:21

A Los Angeles Lakers hosszabbítás után 110–109-re győzött a Boston Celtics otthonában az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakasza 98. játéknapjának rangadóján. Lamar Odom 16 másodperccel a vége előtt dobott két pontjára a hazaiak már nem tudtak válaszolni, így megszakadt a 12 mérkőzést számláló győzelmi szériájuk. Érdekesség, hogy karácsonykor is a Lakers vetett véget a Boston akkori nagy menetelésének.

Los_Angeles_Lakers Boston Celtics

A meccset megnyerte, Bynumot elveszítette a Lakers a Grizzlies ellen

2009-02-05 04:00:22

Az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) 93. játéknapján tíz mérkőzést rendeztek. A Dallas Mavericks és a Los Angeles Lakers is idegenben tudott nyerni, előbbi a Miami Heat, utóbbi a Memphis Grizzlies vendégeként. A New Jersey Nets a Philadelphia 76erst verte meg annak pályáján.

Los_Angeles_Lakers Andrew Bynum

Roger Mason büntetőjével nyert a San Antonio a Lakers ellen

2009-01-19 04:00:22

A végletekig izgalmas mérkőzésen a San Antonio Spurs hazai pályán egy ponttal, 112–111-re verte meg a Los Angeles Lakerst az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján. A mindent eldöntő kosarat Roger Mason szerezte.

Los_Angeles_Lakers San Antonio Spurs

Ez már durva! Megvan a Celtics tizenkilencedik győzelme sorozatban

2008-12-28 04:01:28

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján a Boston Celtics 110-91-re verte meg a Philadelphia 76ers együttesét. A bajnokcsapat ezzel új klubcsúcsot állított föl: még egyetlen egyszer sem fordult elő, hogy a Celtics sorozatban 19 győzelmet arasson. A Boston legközelebbi ellenfele a New Orleans Hornets otthonában diadalmaskodó Los Angeles Lakers lesz.

Kobe Bryant 29 pontja is kellett a Lakersnek a Denver legyőzéséhez

2008-11-26 04:00:33

Az NBA 25. játéknapja egyik legizgalmasabb mérkőzésének a Los Angeles Lakers–Denver Nuggets meccs ígérkezett, de a vendégek nem tudtak meglepetést szerezni, 14 ponttal nyert a nyugati listavezető Lakers. A Keleti főcsoport élén álló Boston Minnesotában győzött.