NB I: 12 játékos kapott válogatott meghívót a Fradiból

2022-09-20 09:09:07

Több mint egy kezdőcsapatnyi játékos kapott felnőttválogatott meghívót a labdarúgó NB I listavezetőjéből, a Ferencvárosból – hívta fel rá a figyelmet a klub hivatalos honlapja.

magyar válogatott labdarúgó NB I Vécsei Bálint Samy Mmaee Ryan Mmaee Muhamed Besic

El: A csapat erejét mutatja, hogy tíz emberrel rúgtunk még két gólt – Botka Endre

2022-09-09 01:51:17

A Ferencváros hetvenöt percig emberhátrányban játszott a Trabzonspor ellen az Európa-liga csoportkörének 1. fordulójában, mégis nyerni tudott 3–2-re. Botka Endre szerint a csapat erejét mutatja, hogy tíz emberrel is rúgtak még két gólt, Kristoffer Zachariassen a csapatszellemet emelte ki.

Trabzonspor Kristoffer Zachariassen Fradi Ferencváros FTC Európa-liga

El: Papíron a Trabzonspor a favorit, a pályán meg majd meglátjuk – Csercseszov

2022-09-07 13:19:15

A Ferencváros hazai pályán kezdi meg az Európa-liga csoportküzdelmeit a Trabzonspor ellen. A mérkőzés előtti napon Sztanyiszlav Csercseszov vezetőedző és Kristoffer Zachariassen válaszolt az újságírói kérdésekre.

Trabzonspor Sztanyiszlav Csercseszov Kristoffer Zachariassen Fradi Ferencváros FTC

A Vasas otthonában is győzni tudott a Ferencváros

2022-08-31 18:24:30

A Vasas 1–0-ra kikapott odahaza a Ferencvárostól a labdarúgó NB I 6. fordulójában. Kristoffer Zachariassen gólja döntött a szerda esti fővárosi mérkőzésen, a zöld-fehérek negyedik találkozójukat is megnyerték a bajnokságban.

onlive! közvetítés Vasas NB I 6. forduló NB I Kristoffer Zachariassen

El: ismét változott a Fradi kerete – Zachariassen és Samy Mmaee is visszakerült

2022-08-18 09:19:41

Korábban arról számoltunk be, hogy Kristoffer Zachariassen és Samy Mmaee is kikerült az Ferencváros keretéből a Shamrock Rovers elleni mérkőzés előtt. Most azonban mindkét játékos neve ismét megtalálható az UEFA oldalán közzétett névsorban, miközben Rasmus Thelander és Stjepan Loncar került ki.

keret Thelander Stjepan Loncar Samy Mmaee Rasmus Kristoffer Zachariassen

BL: Van még bennem tartalék – Kristoffer Zachariassen

2022-08-01 22:55:21

Kristoffer Zachariassen a Slovan elleni BL-párharc mindkét meccsén betalált, a bajnokságban a Puskás Akadémia ellen pedig a 94. percben az ő góljával győztek a zöld-fehérek 1–0-ra.

Qarabag Kristoffer Zachariassen Fradi Ferencváros FTC Bajnokok Ligája

Kihasználta a Ferencváros a felcsútiak hatalmas hibáit, és nyert a rajton

2022-07-31 13:59:48

A Ferencváros 1–0-ra legyőzte odahaza a Puskás Akadémiát a labdarúgó NB I nyitó fordulójának záró mérkőzésén.

onlive! labdarúgó NB I közvetítés Puskás Akadémia NB I 1. forduló NB I

BL: Úgy készültem, száz százalék, hogy kiállítanak – Botka

2022-07-27 23:22:18

A Ferencváros a hazai pályán elszenvedett egygólos vereség után idegenben 4–1-re megverte a Slovan Bratislavát a labdarúgó Bajnokok Ligája második selejtezőkörében, így kiharcolta a továbbjutást, és készülhet az azeri Qarabag elleni párharcra. A pozsonyi találkozó után három magyar játékos, Dibusz Dénes, Botka Endre és Vécsei Bálint mellett Kristoffer Zachariassen értékelt az M4 Sportnak.

Vécsei Bálint Slovan Bratislava Kristoffer Zachariassen Ferencváros FTC Dibusz Dénes

BL: Boli és Zachariassen is betalált a Slovan ellen – videó

2022-07-27 21:01:36

A labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének második körében Franck Boli megszerezte a vezetést a Ferencvárosnak a Slovan Bratislava ellen a találkozó 20. percében. Tizenegy perccel később Kristoffer Zachariassen tette bele a fejét Samy Mmaee lövésébe, amelyről a kapuba pattant a labda, ezzel már 2–0 az állás. Íme, a gólok!

Slovan Bratislava Franck Boli Ferencváros gól Kristoffer Zachariassen

Hol van már 1992? Most a Ferencváros nyert 4–1-re Pozsonyban!

2022-07-27 19:44:15

A hazai vereség után 4–1-re nyert Pozsonyban a Ferencváros a Bajnokok Ligája selejtezőjének visszavágóján, a magyar bajnok következő ellenfele az azeri Qarabag lesz a 3. fordulóban. A mostani továbbjutással egyúttal az is biztossá vált, hogy az FTC csoportkörös lesz valamelyik nemzetközi kupában – sorozatban negyedszer.

Slovan Kristoffer Zachariassen Franck Boli Fradi Ferencváros FTC

FTC: A szerdai lesz az év legfontosabb mérkőzése – Zachariassen

2022-07-21 23:54:48

A Slovan ellen gólt szerző Kristoffer Zachariassennek fájnak a szerda este történtek. A norvég középpályás szerint a Ferencváros állt közelebb a győzelemhez, s úgy véli, ha a csapat a legjobbját nyújtja a pozsonyi BL-selejtező-visszavágón, továbbjut.

Slovan Bratislava Kristoffer Zachariassen Ferencváros FTC BL-selejtező

BL: Zachariassen szerzett vezetést az FTC-nek – videó

2022-07-20 21:34:34

A labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének második körében Kristoffer Zachariassen megszerezte a vezetést a Ferencvárosnak a Slovan Bratislava ellen a 70. percben. Íme, a gól!

videó Slovan Bratislava Kristoffer Zachariassen Fradi Ferencváros FTC

A Slovan megverte Budapesten a Ferencvárost

2022-07-20 19:15:45

A Ferencváros 2–1-re kikapott odahaza a Slovantól a Bajnokok Ligája második selejtezőkörének első mérkőzésén.

Slovan Bratislava Slovan Kristoffer Zachariassen Ferencváros FTC Bajnokok Ligája

FTC: Kristoffer Zachariassen jó erőben várja a Tobol elleni visszavágót

2022-07-09 09:03:46

 Kazahsztánban ő hagyta ki a Ferencváros legnagyobb helyzetét, ám reméli, ha a visszavágón ismét lesz lehetősége, nem hibázik. Kristoffer Zachariassen, a Fradi norvég középpályása bízik magában és csapattársaiban.

labdarúgó NB I NB I Kristoffer Zachariassen Ferencváros FTC Bajnokok Ligája

FTC: mesebeli szigeten ünnepelt a duplázó Zachariassen

2022-05-17 20:46:30

Teljes kikapcsolódás vár Norvégiában a kupadöntőben gólt szerző Kristoffer Zachariassenre, aki édesapjával biztosan kimegy horgászni, és a keddi felvonuláson is részt vett.

Kristoffer Zachariassen Ferencváros FTC

Összejött a duplázás: a bajnokság után a Magyar Kupa is a Ferencvárosé!

2022-05-11 18:52:58

A Ferencváros 3–0-ra legyőzte a Paksot a labdarúgó Magyar Kupa döntőjében. A Bp. Honvéd és az Újpest FC után az FTC a harmadik csapat, amely MK-döntőt nyert az új Puskás Arénában.

Paks Mol Magyar Kupa Magyar Kupa-döntő Magyar Kupa MK-döntő MK

Könnyedén nyert a Ferencváros, kihasználta a felcsútiak botlását

2022-04-09 12:16:15

A Ferencváros 3–0-ra legyőzte odahaza a Debrecent a labdarúgó NB I 27. fordulójában.

onlive! közvetítés Tokmac Nguen NB I 27. forduló NB I Marquinhos

„Az MTK nem kieső csapat!” Futács 7 bajnokság, 10 klubjában lőtt már gólt

2022-02-15 10:52:25

A labdarúgó NB I 20. fordulójára visszapillantó cikkünkben fókuszban az MTK és Futács Márkó, a Honvédban két gólt szerző Nagy Dominik, a Kisvárdát nagy védésekkel segítő Dombó Dávid, de szó lesz a Ferencváros 12 gólszerzőjéről is.