Találatok a Jelena Ribakina címkére

Találatok száma: 9

Tenisz: búcsúzott a második kiemelt Ribakina San Joséban

2021-08-07 08:16:53

A második helyen kiemelt kazah Jelena Ribakina kiesett a San Joséban zajló, 565 ezer dollár (170 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztorna pénteki negyeddöntőjében.

férfi tenisz San José Jelena Ribakina

Tokió 2020: Alexander Zverev is az elődöntőben; svájci–cseh döntő női egyesben

2021-07-29 10:56:00

A tokiói olimpia férfi tenisztornájának egyes versenyében a német Alexander Zverev két szettben, 6:4, 6:1-re legyőzte a francia Jérémy Chardyt, így továbbjutott az elődöntőbe, amelyen Novak Djokovics lesz az ellenfele. A női egyesben Belinda Bencic után Marketa Vondrousová jutott a döntőbe.

tenisz superfeed olimpia 2020 Ugo Humbert Tokió 2020 Karen Hacsanov

Tenisz: a Monfils, Szvitolina pár kiesett Eastbourne-ben

2021-06-23 17:40:06

A férfiaknál az első helyen kiemelt Gaël Monfils, míg a nőknél a másodikként rangsorolt Elina Szvitolina is befejezte szereplését az Eastbourne-ben zajló füves pályás tenisztornán.

Tenisz Max Purcell Jelena Ribakina Gaël Monfils Eastbourne

Roland Garros: Szlovéniának is van már elődöntőse GS-tornán

2021-06-08 15:05:44

Elsőként Tamara Zidansek jutott a négy közé francia nemzetközi teniszbajnokság női versenyében, majd délután kiderült, hogy a 31. helyen kiemelt Anasztaszija Pavljucsenkova ellen lép pályára az elődöntőben, miután az orosz szetthátrányból fordítva győzött a kazah Jelena Ribakina ellen – írja az MTI.

tenisz női tenisz Tamara Zidansek Roland Garros Paula Badosa Jelena Ribakina

Tenisz: Szvitolina és az első kiemelt Kenin is kiesett Abu-Dzabiban

2021-01-11 11:37:18

Az első helyen kiemelt Sofia Kenin a negyeddöntőben búcsúzott az Abu-Dzabiban zajló, 565 ezer dollár (170 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornán. A második helyen rangsorolt Jelina Szvitolina sem tudott a négy közé kerülni.

tenisz női tenisz Sofia Kenin Maria Szakkari Jelena Ribakina Arina Szabalenka

Tenisz: idén már negyedszer döntős a 20 éves kazah lány

2020-02-21 20:08:20

Jelena Ribakina és Simona Halep jutott be a dubai kemény pályás női tenisztorna szombati döntőjébe.

tenisz WTA Dubai Simona Halep Jelena Ribakina

Tenisz: tizenhat éve senki nem tett olyat, mint Rubljov

2020-01-18 11:02:58

A férfiaknál orosz, a nőknél ausztrál teniszező nyerte meg az adelaide-i tornát szombaton. Aucklandben francia, Hobartban kazah győztest avattak.

WTA Ugo Humbert Jelena Ribakina Ashleigh Barty Andrej Rubljov ATP

Tenisz: hétfőn a világranglistán sem volt, most döntőzött!

2019-07-21 17:23:13

A kazah Jelena Ribakina nyerte meg a bukaresti női tenisztornát, mivel a döntőben két sima szettben legyőzte a hazai Patricia Maria Tiget.

tenisz Patricia Maria Tig Nicolás Jarry Juan Ignacio Lóndero Jelena Ribakina Fiona Ferro

Tenisz: tovább menetel a világranglista-450. orosz lány

2018-01-31 23:28:16

Az orosz Jelena Ribakina nagy csatában, három játszmában legyőzte a harmadik kiemelt francia Caroline Garciát a szentpétervári kemény pályás női tenisztorna nyolcaddöntőjében.