NBA: a 76ers tartalékosan is legyőzte a Brooklynt, Pistons-bravúr Denverben

Kikapott Phoenixben a Lakers, a sacramentói expressz Memphisben sem lassított: íme a legutóbbi NBA-játéknap eseményei.

Sacramento Kings Phoenix Suns Philadelphia 76ers NBA Memphis Grizzlies Los Angeles Lakers

NBA: Doncicék egylabdás meccset buktak el a Nuggets ellen

2022-11-21 06:59:12

Nagyot hajrázva, az utolsó percekben négypontos hátrányból felállva győzött Michael Porter utolsó pillanatokban szerzett triplájával 98–97-re a Dallas Mavericks vendégeként a Denver Nuggets az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti hétfői játéknapján. A címvédő Golden State Warriors Klay Thompson 41 pontjával, illetve a dupla duplával záró Steph Curry vezérletével (33 pont, hat lepattanó, 15 assziszt) nyert a nyugati utolsó Houston Rockets vendégeként 127–120-ra. A LeBron Jamest továbbra is nélkülöző Los Angeles Lakers nem kegyelmezett a San Antonio Spursnek és kiütéses, 123–92-es győzelmet aratott Anthony Davis hathatós közreműködésével (30 pont, 18 lepattanó, két assziszt). Tovább robog a Sacramento Kings, amely sorozatban hatodik mérkőzését nyerte meg, ezúttal a ligautolsó, s a zsinórban hetedik vereségét elszenvedő Detroit Pistons volt az „áldozat” (137–129).

Washington Wizards Steph Curry San Antonio Spurs Sacramento Kings Phoenix Suns New York Knicks

NBA: kikapott a Netstől a nyugati első Trail Blazers

2022-11-18 07:40:07

Kevin Durant vezérletével (35 pont, nyolc lepattanó, három assziszt) kiélezett mérkőzésen, 7 tizedmásodperccel a dudaszó előtt győzte le 109–107-re a Nyugati konferenciát vezető Portland Trail Blazerst a Brooklyn Nets az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti pénteki játéknapján. A Sacramento Kings zsinórban ötödik győzelmét aratta a San Antonio Spurs elleni 130–112-es sikerével, míg a házigazda Los Angeles Clippers remek negyedik negyedben nyújtott teljesítményével győzte le 96–91-re a Detroit Pistonst.

San Antonio Spurs Sacramento Kings Portland Trail Blazers NBA Los Angeles Clippers Kevin Durant

NBA: Doncictól 35 pont és meccsnyerő tripla; csúnyán kikapott a Nets – videók

2022-11-16 07:00:50

A New Orleans Pelicans 113–102-re legyőzte a Memphist Grizzlest, a Dallas Mavericks 103–101-es sikert aratott a Los Angeles Clippers felett, míg a Sacramento Kings 153–121-re lemosta a pályáról a Brooklyn Netset. Nyert a New York Knicks és a Portland Trail Blazers is, utóbbinak immár 10–4-es mérlege van és továbbra is vezeti a Nyugati konferenciát.

Sacramento Kings NBA-alapszakasz NBA Luka Doncic Los Angeles Clippers Dallas Mavericks

NBA: James nélkül verte Durantéket a Lakers, Curryék is kikaptak

2022-11-14 07:18:04

Hazai pályán, Anthony Davis vezérletével győzte le a LeBron Jamest nélkülöző Los Angeles Lakers a Brooklyn Netset 116–103-ra az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti hétfői játéknapján. A címvédő Golden State Warriors Steph Curry 27 pontja ellenére 122–115-ös vereséget szenvedett a Sacramento Kings vendégeként. A Cleveland Cavaliers úgy kapott ki hazai pályán 129–124-re a Minnesota Timberwolvestól, hogy a Cavstől Darius Garland 51 pontot szórt! A Washington Wizard sorozatban negyedik győzelmét aratta a Memphis Grizzlies elleni 102–92-es sikerrel. A nyugati főcsoportot vezető Denver Nuggets simán, 126–103-ra győzött a Chicago Bulls vendégeként. A James Hardent továbbra is nélkülöző Philadelphia 76ersben Joel Embiid parádézott és 59 (!) ponttal vette ki a részét a Utah Jazz elleni 105–98-as sikerből, azaz csapata pontjainak több mint felét ő szerezte.

Washington Wizards Utah Jazz Sacramento Kings Philadelphia 76ers NBA Minnesota Timberwolves

NBA: váratlan döntést hozott a Nets, megvan Steve Nash utódja

2022-11-10 18:29:26

Ahogy arról már beszámoltunk, a tengerentúli profi kosárlabdaligában (NBA) a Brooklyn Nets a csalódást keltő kezdést követően megvált a vezetőedzőjétől, Steve Nashtől. A csapat meglepő módon a segédedzőt, Jacque Vaughnt nevezte ki a vezető pozícióra.

Steve Nash NBA Brooklyn Nets

NBA: Jordan óta nem látott a liga olyat, amit Kevin Durant tett

2022-11-10 08:09:51

A Brooklyn Nets 112–85-re legyőzte a New York Knicks csapatát az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján – írta az MTI.

kosárlabda NBA Kevin Durant Brooklyn Nets

NBA: csoda, hogy 36 pontot átlagol? Doncicnak még vállal is megy – videó

2022-11-08 10:32:07

Mint arról beszámoltunk, szoros mérkőzésen győzött 96–94-re a Dallas Mavericks a Brooklyn Nets ellen a tengerentúli profi kosárlabdaliga (NBA) legutóbbi játéknapján. A texasiaknál ezúttal is vezér volt a szlovén sztár, Luka Doncic, aki hozta az átlagát és 36 ponttal (illetve hat-hat lepattanóval és gólpasszal) vette ki a részét csapata győzelméből. A bemelegítésnél viszont nem mindennapi módon hozott össze egy kosarat, amikor a csapattársa által pattintott labdát hanyag eleganciával, vállal juttatta a gyűrűbe. Mutatjuk az esetet videón!

NBA Luka Doncic Dallas Mavericks Brooklyn Nets

NBA: ötmeccses eltiltást kapott a Brooklyn sztárja

2022-11-04 10:17:13

Rasszista megnyilvánulásért ötmeccses eltiltást kapott Kyrie Irving, az észak-amerikai kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Brooklyn Nets sztárja – írja az MTI.

NBA Kyrie Irving Brooklyn Nets

NBA: már nem Nash a Brooklyn Nets vezetőedzője – hivatalos

2022-11-01 18:25:35

A tengerentúli profi kosárlabdaligában (NBA) szereplő Brooklyn Nets hivatalosan is bejelentette, hogy már nem Steve Nash a csapat vezetőedzője.

kosárlabda Steve Nash NBA Kyrie Irving Kevin Durant Brooklyn Nets

Javított a Nets és a Clippers, nagyot ment a Jazz és a Raptors

2022-11-01 13:05:03

A Brooklyn Nets és a Los Angeles Clippers is megtörte a vereségszériáját, a Utah Jazz szétszedte a Memphis Grizzliest, a Toronto Raptors pedig harminc ponttal verte az Atlanta Hawkst. Megizzadt, de veretlen maradt a Milwaukee Bucks, folytatta jó sorozatát a Sixers, ismét nyert a Kings. Ez történt az NBA-alapszakasz legutóbbi játéknapján.

NBA Los Angeles Clippers Brooklyn Nets

Hosszabbításos Mavs-siker a Nets ellen, győzött a GSW

2022-10-28 10:12:26

Az utolsó negyedben vitte dűlőre a Heat elleni rangadót a bajnok, túlóra döntött Brooklynban, megint kikapott a Clippers, nem hibázott a Memphis.

Sacramento Kings Oklahoma City Thunder NBA Miami Heat Memphis Grizzlies Los Angeles Clippers

NBA: Doncic tripla duplájával nyert Brooklynban a Dallas

2022-10-28 06:33:46

Hosszabbítás után győzött a Brooklyn Nets vendégeként a Luka Doncic által vezérelt Dallas Mavericks az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) pénteki játéknapján. A szlovén kosárlabdázó tripla duplával zárt, hiszen 41 pontja mellett 11 lepattanóval és 14 assziszttal vette ki a részét a texasiak 129–125-ös idegenbeli sikeréből. A Golden State Warriors Steph Curry vezérletével és 33 pontjával múlta felül 123–110-re a Miami Heatet, az Oklahoma City Thunder a Los Angeles Clippers 118–110-es legyőzésével szerezte meg idei második sikerét, míg a Sacramento Kings odahaza szenvedett 125–110-es vereséget az idénybeli negyedik mérkőzését megnyerő Memphis Grizzliestől, így a vendéglátó négy meccs után is nyeretlen az NBA-ben.

NBA: Steve Nash elvesztette a hidegvérét, ki kellett állítani

2022-10-27 19:03:59

Ahogy arról már beszámoltunk, magyar idő szerint csütörtök hajnalban a Milwaukee Bucks 110–99-re legyőzte a Brooklyn Netset az észak-amerikai profi kosárlabdaligában. A vereség során a vendégek vezetőedzőjét, Steve Nasht kiállították, miután tiszteletlen megjegyzéseket tett a bírók felé.

NBA Brooklyn Nets

A Brooklynt is legyőzte, egyedüliként veretlen a Milwaukee

2022-10-27 08:19:35

A Portland kikapott a Miamitól és Damian Lillard meg is sérült, a Lakers negyedszer is vereséget szenvedett, a Sixers Torontóban is alulmaradt, hosszabbítás döntött New Yorkban, míg a Minnesota megtörte a Spurs sikerszériáját. Ez történt hajnalban az NBA alapszakaszában.

NBA Milwaukee Bucks Janisz Adetokunbo Brooklyn Nets

NBA: Janisz remekelt, legyőzte a Milwaukee a Brooklynt

2022-10-27 06:54:07

A Milwaukee Bucks 110–99-re legyőzte a Brooklyn Netset az észak-amerikai profi kosárlabdaligában, magyar idő szerint csütörtök hajnalban. A hazaiak görög sztárja, Janisz Adetokunbo (Giannis Antetokounmpo) kiváló formában játszott, 43 ponttal vette ki a részét csapata győzelméből.

NBA Janisz Adetokunbo Brooklyn Nets Milwaukee Bucks

NBA: hiába Durant és Irving 37 pontja, kikapott Memphisben a Nets

2022-10-25 06:42:00

Négy mérkőzés után is őrzi hibátlan mérlegét a Portland Trail Blazers az észak-amerikai profi kosárlabdaligában (NBA), hiszen hazai pályán 135–110-re megverte a Denver Nuggetset. Első diadalát aratta a Utah Jazzt legyőző Houston Rockets és az Indiana Pacerst felülmúló Philadelphia 76ers is. A legutóbbi döntős Boston Celtics kikapott a Chicago Bulls vendégeként, míg a Brooklyn Netsben bár Kevin Durant és Kyrie Irving 37 pontot szórt, ez sem volt elegendő a Memphis elleni sikerhez, hiszen a Grizzliesnél Desmond Bane és Ja Morant is 38 ponttal zárt.

Utah Jazz Toronto Raptors San Antonio Spurs Portland Trail Blazers Philadelphia 76ers Orlando Magic

NBA: régi önmagához méltóan játszott a Nets sztárja – videó

2022-10-13 19:29:43

Annak ellenére, hogy a Brooklyn Nets vezetőedzője, Steve Nash a napokban még azt nyilatkozta, hogy Ben Simmonsnak még idő kell, az ausztrál játékos a Milwaukee Bucks elleni előszezonos teljesítményével bizonyította, készen áll az idénykezdésre.

NBA Brooklyn Nets Ben Simmons

NBA: japán óriással erősített a Brooklyn Nets

2022-08-29 16:16:03

A japán Vatanabe Jutával erősített az észak-amerikai profi kosárlabdaligában (NBA) érdekelt Brooklyn Nets.

Vatanabe Juta NBA Brooklyn Nets

NBA: meglepő fordulat, Kevin Durant mégis marad a Netsnél – hivatalos

2022-08-23 18:29:53

Az NBA egyik legforróbb témája az volt az utóbbi hónapokban, hogy hol folytatja pályafutását a kétszeres bajnok, kétszeres döntő-MVP, egyszeres alapszakasz-MVP Kevin Durant, miután jelezte távozási szándékát a Brooklyn Nets felé. Most kiderült, hogy marad.