Találatok a Belinda Bencic címkére

Találatok száma: 50

Tenisz: utolsóként Bencic jutott a negyeddöntőbe Chicagóban

2021-10-01 08:12:23

Belinda Bencic kétszettes mérkőzésen tette biztossá helyét a legjobb nyolc között az 565 ezer dollár (173 millió forint) összdíjazású chicagói kemény pályás női tenisztornán, míg a brit Andy Murray legyőzésével negyeddöntőbe jutott Casper Ruud a 661 ezer dollár (202 millió forint) összdíjazású San Diegó-i kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Nak Casper Ruud Belinda Bencic Andy Murray

Tenisz: Bencic szetthátrányból nyert Inglis ellen

2021-09-29 20:16:35

A harmadikként kiemelt svájci Belinda Bencic játszmahátrányból fordítva győzte le az ausztrál Maddison Inglist szerdán a Chicagóban zajló 565 ezer dollár (173 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztorna második fordulójában – számolt be róla a Magyar Távirati Iroda.

tenisz WTA-Chicago Belinda Bencic

Tenisz: könnyedén győzött az olimpiai bajnok Ostravában

2021-09-23 22:52:25

A harmadik helyen kiemelt svájci Belinda Bencic sima győzelmet aratott a spanyol Sara Sorribes felett az Ostravában zajló, 565 ezer dollár (172 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztorna nyolcaddöntőjében  csütörtökön – közölte az MTI.

tenisz WTA-torna WTA Ostrava Belinda Bencic

US Open: a női egyes tokiói bajnoka kiesett, a férfié bejutott az elődöntőbe

2021-09-08 20:09:14

A 18 éves brit Emma Raducanu két szettben legyőzte az olimpiai bajnok svájci Belinda Bencicet az amerikai nyílt teniszbajnokság női egyes versenyének szerdai negyeddöntőjében, míg férfi egyesben a szintén tokiói bajnok Alexander Zverev megnyerte a dél-afrikai Lloyd Harris elleni negyeddöntőt így bekerült a négy közé – írja a Magyar Távirati Iroda.

US Open Grand Slam Emma Raducanu Belinda Bencic

US Open: negyeddöntőben az olimpiai bajnok Bencic

2021-09-06 19:36:36

A Tokióban olimpiai bajnok Belinda Bencic bejutott a negyeddöntőbe a New Yorkban zajló amerikai nyílt teniszbajnokság női versenyében.

US Open Belinda Bencic

US Open: Barty és Bencic is bejutott a legjobb 32 közé

2021-09-02 20:52:45

A wimbledoni címvédő Ashleigh Barty és az olimpiai bajnok Belinda Bencic is bejutott a harmadik fordulóba az amerikai nyílt teniszbajnokság női versenyében – írta az MTI.

US Open Belinda Bencic Ashleigh Barty

Tenisz: továbbjutottak az olimpiai bajnokok Cincinnatiben

2021-08-19 08:20:36

A férfi és a női egyes olimpiai bajnoka is továbbjutott a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna második fordulójából.

tenisz WTA Cincinnati Belinda Bencic Alexander Zverev ATP Cincinnati

Tokió 2020: Összejött a svájci teniszarany Federer távollétében is

2021-07-31 16:46:30

A svájci Belinda Bencic nyerte meg a tokiói olimpia női teniszversenyét, a szombati fináléban fordulatos meccsen legyőzte a cseh Markéta Vondrousovát – számolt be róla az MTI.

tenisz superfeed olimpia 2020 női tenisz Tokió 2020 Markéta Vondrousová

Tokió 2020: Bencic párosban is döntőzhet női teniszben

2021-07-29 18:07:24

A svájci Belinda Bencic az egyéni után a női párosok versenyében is döntőbe jutott a tokiói olimpia tenisztornáján.

tenisz superfeed Tokió 2020 Belinda Bencic

Tokió 2020: Alexander Zverev is az elődöntőben; svájci–cseh döntő női egyesben

2021-07-29 10:56:00

A tokiói olimpia férfi tenisztornájának egyes versenyében a német Alexander Zverev két szettben, 6:4, 6:1-re legyőzte a francia Jérémy Chardyt, így továbbjutott az elődöntőbe, amelyen Novak Djokovics lesz az ellenfele. A női egyesben Belinda Bencic után Marketa Vondrousová jutott a döntőbe.

tenisz superfeed olimpia 2020 Ugo Humbert Tokió 2020 Karen Hacsanov

Wimbledon: Djokovics három, Andy Murray öt szettben nyert

2021-06-30 16:28:48

Novak Djokovics három játszmában, 6:3, 6:3, 6:3-ra legyőzte a 2018-ban vele döntőt játszó dél-afrikai Kevin Andersont a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének második fordulójában. A címvédő a harmadik körben az az amerikai Denis Kudlával mérkőzik meg. A négy év után első wimbledoni tornáján szereplő Andy Murray megszenvedett a világranglista 118. Oscar Otte ellen, ám öt szettben győzni tudott.

tenisz Wimbledon Sofia Kenin Novak Djokovics Nick Kyrgios Kevin Anderson

Roland Garros: Bencic simán búcsúzott Kaszatkina ellen

2021-06-02 17:16:02

Belinda Bencic, a női verseny tizedik kiemeltje szerdán sima vereséget szenvedett, így kiesett a francia nyílt teniszbajnokság második fordulójában. A svájci játékost az orosz Darja Kaszatkina búcsúztatta, aki mindössze négy játékot vesztett.

Tenisz Roman Szaffjulin Darja Kasazatkina Belinda Bencic Alexander Zverev

Tenisz: Bencic már az első körben kiesett Dohában

2021-03-02 20:31:28

A hatodik helyen kiemelt svájci Belinda Bencic két játszmában kikapott Madison Keystől a dohai kemény pályás női tenisztorna első fordulójában. Az amerikai játékos 68 perc alatt kerekedett riválisa fölé – számolt be róla az MTI.

tenisz Madison Keys Belinda Bencic

Tenisz: döntős a Roland Garros címvédője Adelaide-ben

2021-02-26 14:14:59

A második helyen kiemelt svájci Belinda Bencic lesz az ötödikként rangsorolt lengyel Iga Swiatek ellenfele az adelaide-i kemény pályás női tenisztorna döntőjében – számolt be róla az MTI.

tenisz Iga Swiatek Belinda Bencic

Tenisz: Swiatek és Bencic is elődöntős Adelaide-ben

2021-02-25 12:38:20

A Roland Garros-címvédő Iga Swiatek és a második kiemelt Belinda Bencic is bejutott az 565 ezer dollár (168 millió forint) összdíjazású, adelaide-i kemény pályás női tenisztorna elődöntőjébe.

tenisz női tenisz WTA Iga Swiatek Belinda Bencic Adelaide

US Open: a tavaly elődöntős Bencic nem indul New Yorkban

2020-08-15 22:40:44

A női tenisz-világranglistán nyolcadik Belinda Bencic nem indul idén az amerikai nyílt bajnokságon.

Tenisz: kiesett az első kiemelt Szentpéterváron

2020-02-14 22:15:47

Az első helyen kiemelt svájci Belinda Bencic a negyeddöntőben búcsúzott a Szentpéterváron zajló kemény pályás női tenisztornán.

tenisz Gaël Monfils Belinda Bencic

Tenisz: Oszaka 16 ásszal nyert; kiesett az 1. kiemelt Sencsenben

2020-01-07 13:49:11

Az Australian Openre címvédőként készülő Oszaka Naomi nyolcaddöntőbe jutott kedden a brisbane-i kemény pályás női tenisztornán.

tenisz Oszaka Naomi Belinda Bencic ATP-kupa

WTA-vb: Bencic is megsérült, Szvitolina Bartyval döntőzik

2019-11-02 13:57:24

Elsőként a címvédő Elina Szvitolina jutott be a sencseni WTA-világbajnokság egyéni versenyének döntőjébe, mivel a svájci Belinda Bencic 5:7, 6:3, 4:1-es állásnál feladta ellene a küzdelmet a szombati elődöntőben.