Találatok a Balogh Norbert címkére

Találatok száma: 374

DAC: Sajnos most nem mennek be a helyzetek – Balogh Norbert

2022-08-21 14:11:22

Sok minden hiányzott a dunaszerdahelyi csapatból szombaton Nagyszombatban azokból az elemekből, amelyeket az előző találkozókon mutatott. A DAC 3–1-es veresége következtében lecsúszott a 3. helyre a táblázaton.

Fortuna Liga DAC Balogh Norbert Adrián Gula

Ekl: Ezen az úton kell haladnunk tovább, ebből a játékból kell építkezni – Balogh Norbert

2022-08-12 11:23:25

A Dunaszerdahely számára befejeződött az idei európai kaland. Az Európa-konferencialigában az északír Cliftonville és a Feröer-szigeteki Vikingur Göta kiejtése után a román FCSB-n már nem tudott túljutni a felvidéki csapat, két egygólos vereséget szenvedett.

Európa-konferencialiga Dunaszerdahely DAC Balogh Norbert FCSB

Ekl: Nagyszerű érzés lenne gólt szerezni Bukarestben – Balogh Norbert

2022-08-10 20:02:45

Holnap az Európa-konferencialiga selejtezőjének harmadik körében történelmet írhat a Dunaszerdahely. Ha sikerül kiejtenie az FCSB-t, akkor a felvidéki klub történelme során először jutna be az európai kupaporond playoffkörébe. A rendezők szerint csütörtökön telt ház, a lezárt szektoron kívül 45 000 néző előtt rendezik meg Bukarestben az FCSB–DAC Ekl-selejtező visszavágóját.

FCSB Európa-konferencialiga Dunaszerdahely DAC Balogh Norbert

DAC: A Fradi példáját kell követnünk – Jan Van Daele

2022-08-04 14:16:55

Több mint harminc évet vártak a DAC szurkolói egy ilyen mérkőzésre. A Mol Aréna vendége az FCSB volt – a főleg Steaua néven gazdagított múltjából élő román klub megmutatta, ma is minőségi csapata van. A Dunaszerdahely a szerda esti vereség (0–1) ellenére bizakodva tekint a visszavágóra.

Veszelinov Dániel Szánthó Regő Jan Van Daele Ferencváros FTC FCSB

Idegenben még jobban ment, három gólt lőtt Belfastban a DAC

2022-07-14 20:41:48

A labdarúgó Európa-konferencialiga selejtezőjében kettős győzelemmel lépett tovább a Cliftonville ellen a Dunaszerdahely.

onlive! közvetítés Nikola Krsztovics Hahn János Európai-konferencialiga Ekl-selejtező

Honvéd: a Kövesd és a Paks Kispestről erősítene

2022-06-08 07:26:08

Ha nem is gyorsan, de alakul a Budapest Honvéd kerete: mint kedden közöltük, Májer Milán az első, hivatalosan bejelentett távozó a tavaszi kerethez képest (Balogh Norbert is távozott, de ő már tavasszal is kölcsönben szerepelt a DAC-nál), de hamarosan többen is követhetik a támadót.

magyar átigazolás Nagy Gergő Májer Milán Budapest Honvéd Baráth Botond Balogh Norbert

DAC: a sportigazgató a magyar játékosokat dicsérte

2022-06-04 11:46:55

A keretben lévő összes magyar futballistára számítanak a szlovák labdarúgó-bajnokságban a dobogóról lemaradó, de a nemzetközi kupaindulást sorozatban ötödször kiharcoló Dunaszerdahelynél – írja az MTI.

Veszelinov Dániel Szánthó Regő Szendrei Ákos Kalmár Zsolt Jan Van Daele DAC

Légióskörkép: Balogh gólpassza is kellett a DAC Ekl-indulásához

2022-05-23 13:17:30

Ahogy olvasóink megszokhatták, a Nemzeti Sport Online-on összefoglaljuk légiós labdarúgóink előző heti teljesítményét. Tekintse át, mi történt a magyar futballistákkal a múlt héten!

légiósprogram légiósok légióskörkép Nagy Ádám Lang Ádám Kerkez Milos

DAC: a klub érvényesítette opcióját – Balogh Norbert marad

2022-05-26 20:12:20

A szlovákiai labdarúgó-bajnokságban (Fortuna Liga) szereplő Dunaszerdahely a hivatalos honlapján jelentette be, hogy érvényesítette a 26 éves Balogh Norbertre vonatkozó opcióját; a játékos 2025-ig kötelezte el magát a DAC mellett – számolt be róla a klub hivatalos oldala.

Honvéd Fortuna Liga Dunaszerdahely DAC Budapest Honvéd Balogh Norbert

DAC: rendrakás a fejekben – ez vár Balogh Norbertékre

2022-05-14 15:48:44

Két fordulóval a bajnokság vége előtt már eldőlt, hogy a DAC a negyedik helyet szerzi meg a szlovák Fortuna Ligában és május 24-én az Európa-konferencialigában való szereplésért folyó selejtező elődöntőjében a Trencsént fogadja. Előtte azonban még két találkozó vár Joao Janeiro mester tanítványira.

DAC Balogh Norbert

DAC: Veszelinov és Balogh a forduló álomcsapatában

2022-04-26 17:56:15

A szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Fortuna Liga) ismét kihirdették a hétvégi forduló álomcsapatát.

Veszelinov Dániel Fortuna Liga DAC Balogh Norbert

DAC: Megedzett az élet, sok mindenen átmentem – Balogh

2022-04-25 12:01:59

Kalmár Zsolt, Vida Kristopher, Schäfer András, Balogh Norbert. Hogy mi a közös ezekben a magyar játékosokban? Mindannyian gólt szereztek dunaszerdahelyi mezben az örök rivális Slovan ellen. Schäfer Andrást leszámítva mind győztes találkozón találtak be a pozsonyi csapat kapujába. Vasárnap Balogh Norbert lopta be magát örökre a sárga-kék szurkolók szívébe: góljának és gólpasszának köszönhetően a DAC 966 nap után a Mol Arénában ismét legyőzte a Slovant.

légiósok DAC Balogh Norbert

Videó: Balogh-gól és DAC-győzelem a Slovan ellen

2022-04-25 08:55:01

Mint ismeretes, a DAC vasárnap 2–0-ra győzött a már bajnok Slovan ellen a szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság rájátszásában, a meccsen a télen a Honvédtól kölcsönvett, Szlovákiában a második gólját szerző Balogh Norbert szerzett vezetést a hazaiaknak. Tekintse meg a meccs összefoglalóját videón!

DAC: „Ők berúgták, mi nem” – Balogh Norbert a Slovan-meccsről

2022-04-11 11:43:04

Újabb sikertelen találkozón van túl a Dunaszerdahelyi AC. Sorozatban az ötödik meccsen maradt nyeretlen a felvidéki együttes. Vasárnap a listavezető Slovan Bratislava otthonában szenvedett 3–1-es vereséget a Joao Janeiro mester által vezetett csapat, melynek már 11 pont a hátránya a harmadik helyen álló Nagyszombattal szemben.

Slovan Bratislava Joao Janeiro Fortuna Liga Dunaszerdahely DAC Balogh Norbert

DAC: Nehéz ilyenkor bármit is mondani – Balogh Norbert

2022-04-03 10:51:32

Továbbra sem megy a DAC-nak: sorozatban a negyedik bajnoki meccsén maradt nyeretlen, Joao Janeiro együttese így a 2022-es évben hét találkozóból csak egyszer tudott győzni.

Dunaszerdahely DAC Balogh Norbert

A 90. percben, zseniális góllal mentett pontot Zsolnán a DAC

2022-03-19 12:22:19

A DAC 2–2-es döntetlent játszott a Zilinávak Zsolnán a szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Fortuna Liga) rájátszásának harmadik fordulójában, szombaton. A dunaszerdahelyieknél Szánthó Regő a kezdőben kapott helyet, Hahn János csereként állt be, Balogh Norbert betegség miatt maradt ki a keretből.

Zsolna Zilina Szánthó Regő Hahn János Fortuna Liga Dunaszerdahely

Légiósok: Kicsit keserves a gólöröm – Balogh Norbert

2022-03-14 13:01:00

Mint beszámoltunk róla, a DAC 1904 1–1-es döntetlent játszott hazai közönség előtt a Spartak Trnavával a szlovákiai élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Fortuna Liga) rájátszásának 2. fordulójában. Balogh Norbert megszerezte első gólját a dunaszerdahelyieknél, de öröme nem lehetett teljes, mert a vendégek a 94. percben szerzett találattal pontot mentettek.

légiósok Spartak Trnava Joao Janeiro Dunaszerdahely DAC Balogh Norbert

4–1-es vereség Rózsahegyen – nem indult jól a rájátszás a DAC-nak

2022-03-04 16:27:00

A DAC 1904 idegenben 4–1-re kikapott Rózsahegyen, az MFK Ruzomberok otthonában a szlovákiai élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, azaz a Fortuna Liga rájátszásának első fordulójában. A mérkőzésen Hahn János és Balogh Norbert kapott lehetőséget a dunaszerdahelyiek magyar légiósai közül.

légiósok Szánthó Regő Rózsahegy MFK Ruzomberok Kalmár Zsolt Joao Janeiro

DAC: A klub és a szurkolók nem ezt érdemlik – Balogh

2022-02-19 09:53:09

Balogh Norbert személyében újabb magyar játékos mutatkozott be a szlovák Fortuna Ligában, a DAC mezében. A 25 éves, kétszeres magyar nem lesznek kellemes emlékei az aranyosmaróti találkozóról, ahogy Joao Janeiro vezetőedzőnek sem. A sárga-kékek 2-0-ás vereséget szenvedtek az utolsó előtti helyezett otthonában.

Joao Janeiro Fortuna Liga DAC Balogh Norbert

Honvéd: Balogh Norbert a DAC-ban folytatja – hivatalos

2022-02-14 16:40:50

Amint azt a Nemzeti Sport előre jelezte, a szlovákiai labdarúgó-bajnokságban (Fortuna Liga) szereplő Dunaszerdahely megszerezte a Budapest Honvéd csatárát, a 25 éves Balogh Norbertet – adta hírül a DAC a hivatalos honlapján.