NFL: sajtóhírek szerint a hét végén már az igazi bírók fújnak

Vágólapra másolva!
2012.09.26. 18:48
Címkék
Az amerikai ESPN értesülései szerint jó esély van arra, hogy az NFL e heti 4. fordulójának vasárnapi mérkőzésein már profi bírók fújják a sípot és dobálják a sárga zászlót (no meg egyesek a sapkájukat…). A liga ugyanis nagyon közel jár a megegyezéshez a játékvezetők szakszervezetével.

Új szerződés híján az első három hét meccsein olyan játékvezetők működtek közre a mérkőzéseken, akik korábban csak alacsonyabb szinten szerepeltek, és ítéleteiket ligaszerte nagy felháborodás követte. A 4. játékhét első mérkőzését csütörtök éjszaka játssza a Baltimore és a Cleveland, azon a találkozón még várhatóan a pótbírók irányítanak.

Az egyik klubtulajdonos a Yahoo!-nak nyilatkozva elmondta, ha nem is ezen a héten, a jövő héten biztosan megszületik az egyezség.

Legfrissebb hírek

Kisorsolták a Nemzeti Vágta előfutamainak sorrendjét

Egyéb egyéni
1 perce

Dollák Tamara kiesett a zágrábi világbajnokságon

Birkózás
25 perce

Az olaszok nagy csatában győztek Kína ellen, és elődöntősök a Billie Jean King-kupában

Tenisz
26 perce

Együttműködik a Budapest Jégkorong Akadémia HC és a Ferencváros

Jégkorong
28 perce

Labdarúgás: három góllal kikaptak az U16-osok a szlovénoktól

Utánpótlássport
50 perce

„Úgy érzem, hogy méltóképpen képviseltem az országot” – Halász Bence a vb-bronzérem után

Atlétika
1 órája

Golovin Vlagyimir: Jó, amikor gondot okoz összeállítani a keretet

Kézilabda
1 órája

Abszurd: Insta-sztoriban cáfolta saját halálát a Barca-ikon

Spanyol labdarúgás
1 órája
Ezek is érdekelhetik