Bayern München: Lukas Podolski a távozásával fenyegetőzik

2007.12.21. 00:27
Címkék
Lukas Podolski kilátásba helyezte, hogy esetleg elhagyja a Bayern München labdarúgócsapatát, ha a továbbiakban sem kap rendszeres játéklehetőséget.
"Nem lenne értelme azt mondanom, hogy a München szuper, minden rendben van a Bayernnél, miközben időm nagy részét a kispadon töltöm" - nyilatkozott a válogatott támadó a Süddeutsche Zeitungnak. "Áprilisig-májusig várok, de aztán mindenképpen beszélnem kell az elöljárókkal."A 22 éves Podolski a jelenlegi szezonban, a 17 bajnoki forduló során 11 mérkőzésen lépett pályára, ezek közül kilencen csereként. A szerdai UEFA-Kupa találkozón is csak csereként kapott lehetőséget fél órára, igaz ez idő alatt két gólpasszal vette ki a részét a 6-0-s sikerbőlA csatárt a tavalyi, németországi világbajnokságon a legjobb fiatal futballistának választották. A Bayernhez 2006 nyarán került, szerződése 2010-ig szól. Saját bevallása szerint az utóbbi időben több hazai, illetve külföldi klubtól megkeresték, de egyelőre kivár. Sajtóértesülések szerint többek között a Werder Bremen és a Hamburger SV szeretné megszerezni.
Legfrissebb hírek

Russell megszerezte a pole-t a két Ferrari előtt; Verstappen a falban zárta a spielbergi időmérőt

F1
19 perce

Szép Balázs finalista a budapesti öttusa-vk-döntőn

Egyéb egyéni
31 perce

Motivációs problémával érkezett, bronzéremmel távozott Balatonfüredről

Csupasport
31 perce

Kosárlabda: napokon belül kirúghatják a Real Madrid sztáredzőjét – sajtóhír

Kosárlabda
32 perce

MotoGP: Raúl Fernández nyerte az asseni sprintversenyt

Egyéb autó-motor
1 órája

A spanyolok két játékosukat is elveszíthetik a vb hátralévő időszakára

Foci vb 2026
1 órája

Mbappé két gólpassza még döntő lehet

Foci vb 2026
1 órája

Uruguay után Algériánál is elvesztette az öltözőt a kapitány?

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik