Németország: a Bayern nem engedi el játékosait az olimpiára

2007.07.16. 17:06
Címkék
A Bayern mümchen nem engedélyezi az érvényes szerződéssel rendelkező játékosainak, hogy részt vegyenek a 2008-as pekingi olimpián
Mark van Bommel, a Bayern München holland középpályása végleg lemondhat arról a tervéről, hogy hazáját az ötkarikás játékokon képviselje.A 30 éves labdarúgó gyerekkori álmai között rendszeresen megjelent az a pillanat, amikor az olimpián holland mezben kifut a pályára, ám ez most már szinte biztos, hogy csak vízió marad.A Bayern ugyanis közölte az ezt kérvényező játékosokkal, hogy a 2008-as pekingi játékok ideje alatt, azaz augusztus 8. és 24. között senkit sem enged el, akinek érvényes szerződése van a klubbal. Mark van Bommelt ez rendkívül elkeserítette, mert elmondása szerint számára az olimpia a futball-világbajnokságnál is fontosabb esemény.A középpályás ugyanakkor megérti a Bayernt is, így tulajdonképpen nem haragszik senkire, de sajnálja, hogy egy álommal szegényebb lett.A Nemzetközi Olimpiai Bizottság döntése értelmében 1992 óta az ötkarikás játékok labdarúgótornáján részt vevő válogatottakban három túlkoros is szerepelhet a 24 éven aluli futballisták mellett.
Legfrissebb hírek

Maraton kajak-kenu Eb: Boros Adrián és Erdélyi Tamás diadala, Magyarország az éremtábla élén

Kajak-kenu
1 perce

„Ellopták egy nemzet álmát” – Ibrahimovic a VAR-t kritizálta az irániak meccse után

Foci vb 2026
10 perce

Bomba meglepetést hozott a testvérpárbaj a strandröplabda ob első fordulójában

Röplabda
16 perce

Vb 2026: Ancelotti bízik a skótokat legyőző csapatában

Foci vb 2026
21 perce

Nem csak az örömkönnyek potyogtak – íme, a vb-csoportkör 3. fordulójának legjobb képei

Foci vb 2026
53 perce

Íme, a tizenhat kieső ország hivatalos vb-helyezése

Foci vb 2026
1 órája

Különleges cipőben futballozott a curacaói középpályás

Foci vb 2026
1 órája

Díjugrató-vk: ír győzelem, Dömse Tamás legjobb magyarként negyedik lett

Egyéb egyéni
1 órája
Ezek is érdekelhetik