Bundesliga: a kiesés ellenére 14 ezer bérlet fogyott el Mainzban

2007.06.26. 07:28
Címkék
Hét héttel a bajnoki rajt előtt már 14 ezer éves bérletet eladott a labdarúgó Bundesliga élvonalából kiesett Mainz 05.
A klub 20 300 szurkoló befogadására alkalmas stadionjába 15 ezer állandó belépőt bocsátanak ki. Az elmúlt szezonban bérletet váltóknak elővásárlási joguk van a következő idényre is.

A klub honlapján a megkérdezett drukkerek azt mondták, hogy nem csalódtak a kiesés ellenére sem a csapatban, mert a játékosok igyekeztek mindig a maximumot nyújtani és ez a keret többre nem volt képes.

A Mainz hazai pályán hatszor nyert, négy döntetlent játszott és hét vereséget szenvedett az élvonalban. Az elmúlt szezonban a klub játékosa volt Szabics Imre is, a magyar támadó a következő idényben a szintén német másodosztályú Augsburg futballistája lesz.
Legfrissebb hírek

Harmadik lett az ETO FC a Duna-kupán

Labdarúgó NB I
40 perce

Hét Domb: Milák egyéni rekordja, újabb világcsúcs

Úszás
47 perce

Negyvenöt perc után nem bír egymással Kanada és Dél-Afrika

Foci vb 2026
49 perce

Sikeres magyar főpróba az oroszok ellen

Kosárlabda
1 órája

A kiesés után távozik a dél-koreai szövetségi kapitány

Foci vb 2026
1 órája

Strandkézilabda-vb: a férfiaknál Németország, a nőknél Argentína nyert

Kézilabda
1 órája

Elkezdődött a Dél-Afrika–Kanada mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026, a 16 közé jutásért: Dél-Afrika–Kanada 0–0

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik