Norvégia: Tóthék nyertek, Nikolovék kikaptak

2006.08.28. 10:16
Címkék
Két magyar játékos is szerepet kapott a norvég labdarúgó-bajnokság vasárnapi mérkőzésein.
Tóth Mihály (fehérben) ezúttal nem volt eredményes
Tóth Mihály (fehérben) ezúttal nem volt eredményes
Tóth Mihály (fehérben) ezúttal nem volt eredményes
Tóth Mihály (fehérben) ezúttal nem volt eredményes

A két magyar játékost is a keretében tudó Fredrikstad a Start együttesét fogadta. A hazai csapatban Tóth Mihály a háromcsatáros rendszer közepén kapott helyet, míg Szekeres Tamást nem nevezték a mérkőzésre.

A magyar támadó végigjátszotta a 4-0-ra megnyert mérkőzést, de nem tudta góllal kivenni a részét a győzelemből.

Vereséget szenvedett viszont Nikolov Balázs csapata. A Ham Kam a Lilleström otthonában kapott ki 3-1-re. A magyar futballista a középpálya közepén kapott szerepet, a 64. percben az osztrák Roman Kienast váltotta.

Norvégia:
Brann Bergen-Molde 2-1
Fredrikstad-Start 4-0
Lyn Oslo-Sandefjord 2-0
Odd Grenland-Tromsö 3-2
Viking-Valerenga 1-2
Lilleström-Ham Kam 3-1
Legfrissebb hírek

Már Argentína a vb legnagyobb esélyese az Opta szerint

Foci vb 2026
5 perce

Sportlövészet: Nyitrai Anna trapban 18., több világcsúcs a junior-vb-n

Utánpótlássport
15 perce

A mexikói szurkolók újra megadták a módját az ünneplésnek – videók

Foci vb 2026
30 perce

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál

Kézilabda
31 perce

Csongvai Áron szurkol Kristoffer Nordfeldtnek

Foci vb 2026
44 perce

Kézi: a második meccsüket is megnyerték a magyarok az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
44 perce

A lehetséges párharcok az egyenes kieséses szakaszban

Foci vb 2026
1 órája

Maronka Zsombor: Mindenki a legjobb formájában érkezett

Kosárlabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik