Fenerbahce: négy évet írt alá Kezsman

2006.08.28. 14:58
Címkék
Négy évre írt alá Mateja Kezsman a Fenerbahce labdarúgó-csapatához.

Az Atletico Madridtól érkezett szerb csatár a szerződtetését követő sajtótájékoztatón elmndta, hogy azért igazolt a török klubhoz, mert gólokat szeretne rúgni és trófeákat nyerni.

Kezsman kitért az edző személyére is, szerinte Zicóval sikeres lesz a csapat az előttük álló szezonban.

A támadó az előző szezonban 30 meccsen nyolcszor volt eredményes, sem itt, sem a Chelsea-ben nem tudta megközelíteni azt a gólerős játékos, amit a PSV Eindhovenben nyújtott: a hollandoknál 123 mérkőzésen 105 gólt rúgott. Az Atleticóban Sergio Aguero és Mista érkezésével vált létszámfölöttivé.
Legfrissebb hírek

Már Argentína a vb legnagyobb esélyese az Opta szerint

Foci vb 2026
6 perce

Sportlövészet: Nyitrai Anna trapban 18., több világcsúcs a junior-vb-n

Utánpótlássport
17 perce

A mexikói szurkolók újra megadták a módját az ünneplésnek – videók

Foci vb 2026
31 perce

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál

Kézilabda
33 perce

Csongvai Áron szurkol Kristoffer Nordfeldtnek

Foci vb 2026
45 perce

Kézi: a második meccsüket is megnyerték a magyarok az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
45 perce

A lehetséges párharcok az egyenes kieséses szakaszban

Foci vb 2026
1 órája

Maronka Zsombor: Mindenki a legjobb formájában érkezett

Kosárlabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik