CSILLAGPOR

Vágólapra másolva!
2009.05.26. 23:31
Címkék

„Stan Wawrinka meccsét választottam – az jobban érdekelt, mint Rafáé” – Roger Federer úgy érzi, már elégszer látta Nadalt játszani, így a világelső első fellépéséből csak egy szettet nézett meg.Roger Federer úgy érzi, már elégszer látta Nadalt játszani, így a világelső első fellépéséből csak egy szettet nézett meg.

„Ha az ember négy órát teniszezik a napon, leég az orra, akár bekeni, akár nem. Megszoktam már” – Stanislas Wawrinka ezt még keddi ötszettes győzelme után mondta.

„Amikor először itt jártam, biztos voltam benne, hogy felmegyek az Eiffel-toronyba. Aztán megláttam, milyen hatalmas, és csak alulnézetből csodáltam meg” – Fernando Verdasco beijedt.

„Az esküvő elvitt egy napot, de másnap már edzettem” – a nemrég nősülő Andy Roddick kötelességtudóan készült Párizsra – pedig a szupermodell Brooklyn Decker a felesége.

Legfrissebb hírek

Szerdai sportműsor: Interkontinentális Kupa-döntőt vív a PSG, Király-kupa-meccset játszik a Real Madrid

Minden más foci
5 órája

A három testőr (remix) – Malonyai Péter publicisztikája

Minden más foci
5 órája

Ellentmondások a Hungária körúton – Bodnár Zalán jegyzete

Labdarúgó NB I
5 órája

Dembélé újabb koronája; Valter Attila magasabb polcon

E-újság
5 órája

Elszakadt a cérna Dubei Debóránál, a válogatott kosaras térdhajlaton rúgta ellenfelét – videó

Kosárlabda
5 órája

A Barcelona az utolsó negyedórában harcolta ki a továbbjutást a Király-kupában

Spanyol labdarúgás
5 órája

Nagy hajrával nyert a Valencia a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
5 órája

Gyenge kiszállói ellenére is könnyen győzött Price a vb-n

Egyéb egyéni
5 órája
Ezek is érdekelhetik