Cselgáncs Vk: két arany- és egy ezüst a magyar termés

2005.04.02. 19:50
Címkék
A Bukarestben zajló cselgáncs Világkupa-sorozat legutóbbi versenyén három érmet szereztek a magyar versenyzők az első napon. A hatvanhat kilogrammosok mezőnyében Neu Gábor egész napi remek teljesítményére a koronát a döntőben tette fel, ahol ipponnal verte az orosz Magomed Zsafarovot. A nyolcvanegy kilogrammosoknál magyar házidöntőre került sor, amelyből Nagysolymosi Sándor került ki győztesen, miután ipponnal verte Gera Csabát. A sokáig olimpiai részvételben reménykedő, ám végül az athéni versenyekről lemaradó Braun Ákos a hetvenhárom kilogrammosok versengésében már az első összecsapásán kikapott és így nem folytathatta a küzdelmeket.
Legfrissebb hírek

Változás jön a tizenegyesrúgásoknál?

Foci vb 2026
3 perce

Atlétika: Klekner Hanga második lett Aachenben

Atlétika
11 perce

Cristiano Ronaldo is megszerezte az első gólját a vb-n – videók

Foci vb 2026
20 perce

Cristiano Ronaldo hatodik vb-jén szerzett gólt

Foci vb 2026
37 perce

Gasper Okorn: Úgy látom, jó úton járunk

Kosárlabda
37 perce

Elkezdődött a Portugália–Üzbegisztán csoportmérkőzés

Foci vb 2026
50 perce

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben

Tenisz
51 perce

Az ETO Petrással és Megyerivel is szerződést hosszabbított

Labdarúgó NB I
59 perce
Ezek is érdekelhetik