Cselgáncs: újabb két magyar Világkupa-érem

2005.03.20. 18:24
Címkék
Azután, hogy tegnap Ungvári Miklós győzött a 66 kg-osok között a férfi cselgáncs Világkupa római viadalán, ma újabb két magyar érem született: Kovács Antal (képünkön) az első, Hadfi Dániel pedig a harmadik helyen végzett.

Olimpiai aranyérmesünk meggyőző teljesítménnyel lett első a 100 kg-osok között: négy mérkőzéséből hármat, köztük a holland van der Geest ellenit is ipponnal nyerte meg.

A holland dzsúdós előzőleg éppen a februárban a Hungária kupán győző Hadfi Dánielt állította meg. A bronzmeccsre azonban a magyar fiú megrázta magát és ipponnal verte a francia Lagard-ot.

A két érmesen kívül egyetlen magyar, Nagysolymosi Sándor lépett tatamira, ő a 81 kilogrammosok között, ám egy vereséggel, helyezetlenül végezett.
Legfrissebb hírek

A Red Bull feljavult, Hadjar visszaesett – a csapatfőnök egyelőre nem aggódik

F1
13 perce

Bajnokok a pályán és a logisztikában: Egy profi költöztetés kulisszatitkai

Egyéb egyéni
37 perce

Elindult a szavazás az év kedvenc testnevelő tanáraira

Egyéb egyéni
39 perce

„Elviselhetetlenné vált a fájdalom” – női kéziválogatottunk kulcsembere a nehéz napokon már Los Angelesre gondol

Kézilabda
45 perce

Férfi kézilabda: a Tatabánya otthon kezdi az Európa-kupa-döntőt

Kézilabda
47 perce

Kányási Veronika: Koncentráció és fegyelmezett játék kell!

Kosárlabda
54 perce

Gyerekként csimpánzok tépték szét az arcát, most Afrika-bajnokságot nyert a 18 éves birkózó

Birkózás
1 órája

Stockholm, Párizs, Cagliari – Kylian Mbappé magánélete szálka a madridi drukkerek szemében

Spanyol labdarúgás
1 órája
Ezek is érdekelhetik