Chilavert elköszönt

Munkatársunktól MunkatársunktólMunkatársunktól Munkatársunktól
Vágólapra másolva!
2002.08.31. 22:00
Címkék
José Luis Chilavert esetében vigyázni kell mindenféle kijelentéssel, de most megkockáztathatjuk: lezárult életének strasbourgi szakasza. A paraguayi válogatottal a világbajnokságot is megjárt hálóőr az idény kezdetére kiszorult a francia gárda kezdőcsapatából 
Ivan Hásek edző vele szemben Vincent Fernandezt favorizálta –, amit egy ideig tűrt, mostanra azonban elege lett a helyzetből. Még az sem térítette jobb belátásra, hogy az 5. fordulóban már az ő nevével kezdődhetett volna a Strasbourg összeállítása – igaz, csak Fernandez sérülése miatt –, ugyanis kijelentette: elege van a klubból és távozik. "Itt nem tiszteltek, márpedig számomra az életben semmi sem fontosabb a tiszteletnél. Különben is, már egy éve rengeteg pénzzel tartoznak nekem, de még csak nem is sejtem, mikor akarják azt kifizetni nekem. Nem vagyok játékra kész, de ha az lennék, akkor sem lépnék pályára” – dörögte a 37 éves hálóőr.Hasek edző lakonikusan annyit jegyzett meg az esetről: "Ha nem akar játszani, akkor menjen!” Márpedig mennie kell Chilavertnek, ugyanis Patrick Proisy klubelnök már jelezte: a veterán dél-amerikai mehet, amerre lát.
Ligue 1
Az 5. forduló nyitó mérkôzésén: Lens–Monaco 1–0 (Bouba Diop 35. – 11-esbôl). A többi mérkôzést részben lapzártánk után fejezték be, részben vasárnap játsszák.
Ligue 1
Az 5. forduló nyitó mérkôzésén: Lens–Monaco 1–0 (Bouba Diop 35. – 11-esbôl). A többi mérkôzést részben lapzártánk után fejezték be, részben vasárnap játsszák.
Legfrissebb hírek

Férfi vízilabda: Zalánki görög bajnok lett az Olimpiakosszal

Vízilabda
3 perce

Vívás: ezüstérmes a férfi kardcsapat a madridi világkupaversenyen

Egyéb egyéni
8 perce

Sörloth mesterhármasával zárta a bajnokságot az Atlético Madrid

Spanyol labdarúgás
11 perce

„Én nem a második, hanem az első évemben nyerek” – Keane beszédében a Tottenham edzőjéről emlékezett meg

Labdarúgó NB I
1 órája

F1, Monacói Nagydíj, verseny

F1
1 órája

A CAS érvényben hagyta a háromszoros olimpiai bajnok kínai súlyemelő eltiltását

Egyéb egyéni
1 órája

Teke-vb: a férfiaknál is bronzérmes az U19-es magyar csapat

Egyéb egyéni
1 órája

NB I: Nyíregyháza–Zalaegerszeg

Labdarúgó NB I
2 órája
Ezek is érdekelhetik