MLSZ: a belgák elleni meccs előtt köszöntötték Juhász Rolandot

2009.11.15. 10:25
Címkék
A genti belga–magyar (3–0) felkészülési mérkőzés számunkra – legalábbis utólag így könyvelhetjük el – egyértelműen legfelejthetetlenebb jelenete az volt, amikor még el sem kezdődött a játék. Juhász Rolandot köszöntötte a két ország himnuszának elhangzása után 50. válogatottsága alkalmából Kisteleki István és Nemes Ferenc, a Magyar Labdarúgó-szövetség elnöke, illetve alelnöke. Nemzeti együttesünk újdonsült csapatkapitánya a különleges jubileumra az MLSZ emléktárgyát és értékes ajándékát kapta.
Az RSC Anderlechtben játszó, s Európa legjobb belső védői között emlegetett 26 esztendős játékos – rajta semmi sem múlott szombat este sem – először 2004. április 25-én, Zalaegerszegen (Magyarország–Japán 3–2) volt tagja a válogatottnak, és eddig öt gólt szerzett címeres mezben. Abból a szempontból is különleges volt a rövid ünnepség, hogy abban az országban került rá sor, ahol – ezt lépten-nyomon tapasztalhattuk az elmúlt napokban – rendkívüli népszerűségnek és elismertségnek örvend válogatottunk oszlopa.
Legfrissebb hírek

Csere: ennyi volt Muslera vb-karrierje

Foci vb 2026
14 perce

Videó: Muslera újabb hibája után vezetnek a spanyolok

Foci vb 2026
36 perce

Baena-góllal vezetnek a spanyolok, jelenleg továbbjutó a Zöld-foki-szögetek – félidők

Foci vb 2026
40 perce

Megszavazta a képviselő testület, Benedek Tiborról a Margit-szigeten neveznek el sétányt

Vízilabda
1 órája

Kollégánk ott van Guadalajarában a spanyol–uruguayin

Foci vb 2026
1 órája

Hogyan zárul a H-csoport? Elkezdődött mindkét meccs

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Zöld-foki-szigetek–Szaúd-Arábia 0–0

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Uruguay–Spanyolország 0–1

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik