Olimpia: Egy kicsivel több szerencsénk volt - a svéd edző

MTI MTIMTI MTI
2012.08.10. 20:58
Staffan Olsson, a londoni olimpia férfi kézilabdatornájának pénteki elődöntőjében a magyarokat legyőző svéd válogatott szövetségi kapitánya szerint csapata a szerencsével sem állt hadilábon.

„Természetesen nagyon boldog vagyok, hogy mi jutottunk be a döntőbe – mondta Staffan Olsson. – Kemény meccs volt, a magyarok egy pillanatra sem adták fel, nagyon harcoltak. Egy kicsivel több szerencsénk volt, ez is közrejátszott abban, hogy most mi örülhettünk."

Legfrissebb hírek

London 2012: elvették Gulijeva ezüstjét is, megint új sorrend a 800 méteren

Atlétika
2026.06.23. 18:37

Csodák csodája: a magyar olimpiatörténet legnagyobb pillanatai – 20. rész: Gyurta Dániel

Úszás
2025.09.28. 17:09

Doppingvétség miatt olimpiai érmeket osztottak újra

Atlétika
2025.06.30. 13:25

Pars Krisztián szögre akasztotta a kalapácsot

Atlétika
2025.01.11. 16:31

Elvették az orosz futó londoni olimpián nyert ezüstérmét

Atlétika
2024.09.04. 12:50

Lékai Máté: Amit mi átéltünk Londonban... Megállt az élet, mindenki ezt nézte

Kézilabda
2024.07.02. 13:31

Atlétika: megfoszthatják a női 800 méter londoni ezüstérmétől Poistogova-Guliyevet

Atlétika
2024.04.08. 09:40

Súlyemelés: több mint 11 év után jár a kétmillió forint Nagy Péternek

Egyéb egyéni
2024.03.22. 16:36
Ezek is érdekelhetik