Légiósok: Juhász Roland edzésbe állt az Anderlechtnél

2012.07.24. 09:13
Címkék
A csehek elleni válogatott meccsen elszenvedett vádli sérülése után hétfőn edzett újra Juhász Roland, az Anderlecht védője.

Tegnap arról számoltunk be, hogy az Anderlecht vezetőedzője, John van den Brom bízik abban, hogy a BL-selejtező 3. fordulójának visszavágóján, augusztus második hetében már számíthat Juhász Rolandra.Tegnap arról számoltunk be, hogy az Anderlecht vezetőedzője, John van den Brom bízik abban, hogy a BL-selejtező 3. fordulójának visszavágóján, augusztus második hetében már számíthat Juhász Rolandra.

Az edző optimizmusát az alapozhatja meg, hogy a magyar válogatott védő nyár eleji sérülése után először tegnap már együtt edzett társaival.

Legfrissebb hírek

Téli olimpia: az amerikaiak csoportelsőként jutottak negyeddöntőbe a férfi jégkorongtornán

Téli olimpia 2026
3 órája

Hétfői sportműsor: FA-kupa, La Liga, Serie A, téli olimpia

Birkózás
3 órája

Csoda a jégen – Moncz Attila publicisztikája

Téli olimpia 2026
3 órája

Védjük meg a magyar sportot! – Szöllősi György jegyzete

Egyéb egyéni
3 órája

Szalah dicsérte Szoboszlait; A héten Pécs–Sopron kosárrangadó következik

E-újság
3 órája

Téli olimpia: Klaebo történelmi aranyérme; Pavlova Maria és a Sviatchenko Alexei a 4. helyről várja a szabad programot – vasárnapi infóközpont

Téli olimpia 2026
3 órája

A Pavlova, Sviatchenko duó negyedik a rövid program után a téli olimpián – jöhet a mindent eldöntő kűr!

Téli olimpia 2026
4 órája

Donyell Malen duplázott, de a Napoli pontot mentett a Roma ellen

Olasz labdarúgás
4 órája
Ezek is érdekelhetik