NB II, Kelet: kétgólos vezetése után ötöt kapott a REAC

2012.05.11. 20:22
A labdarúgó NB II Keleti csoportjában hiába vezetett két góllal hazai pályán a REAC, végül 5–2-re kikapott a Balmazújvárostól.
NB II, KELETI CSOPORT
27. FORDULÓ
REAC–BALMAZÚJVÁROS 2–5 (2–2)
Budai II László Stadion, 250 néző. Vezette: Németh Á. (Kis Z., Kiss I B.)
REAC: Vajda G. – Dinka, Menyhért, Kornis, Kiss K. – Menyhárt, Göntér (Szabó Zs., 58.), Sós, Tóvizi (Illés K., a szünetben) – Jovánczai, Tóth P. (Fézler, 87.). Vezetőedző: Mátyus János
BALMAZÚJVÁROS: Szalma – Németh Á., Sipos T., Ludánszki I., Virágh A. – Kónya, Kiss L. – Nagy R., Belényesi (Murák, 78.), Kállai G. (Sárközi, 71.) – Urbin (Arnóczki, 83.). Vezetőedző: Arany László
Gólszerző: Jovánczai (1–0) a 10., Jovánczai (11-esből, 2–0) a 31., Urbin (2–1) a 33., Kiss L. (2–2) a 42., Belényesi (2–3) az 51., Nagy R. (2–4) az 56., Urbin (2–5) a 73. percben
Mátyus János: – Kettő nulla után el kellett volna döntenünk a mérkőzést, de a második félidőben csapatom teljesen szétesett.
Arany László: – Játékosaim bebizonyították, csapatként is tudnak egymásért küzdeni. Szurkolóink buzdítása is segített a győzelem elérésében.