NB II, Kelet: a Vác kiütéses vereséget mért a REAC-ra

2012.05.18. 20:24
A Dunakanyar-Vác labdarúgócsapata nagyon könnyed, 4–0-s győzelmet aratott a REAC ellen az NB II 28. fordulójában rendezett mérkőzésen.
NB II, KELETI CSOPORT
28. FORDULÓ
DUNAKANYAR-VÁC–REAC 4–0 (2–0)
Vác, 300 néző. Vezette: Berke (Király K., Kóbor)
VÁC: Palásthy D. – Króner, Páles, Tányéros Á., Hegedűs Cs. – Andrejcsik (Kelemen P., 76.), Albert Á., Kiss R. (Szabados T., 76.), Berki I. (Michel, 59.) – Rusvay – Palásthy N. Vezetőedző: Híres Gábor
REAC: Vajda – Dinka, Kornis, Menyhért, Kiss K. – Göntér (Szabó Zs., 33.) – Menyhárt, Jovánczai, Soós (Alm, 73.), Illés K. – Tóth P. (Tóvizi, 77.). Vezetőedző: Mátyus János
Gólszerző: Andrejcsik (1–0) a 10., Albert Á. (2–0) a 42., Palásthy N. (3–0) a 66., Palásthy N. (4–0) a 68. percben
Híres Gábor: – Ilyesmiről álmodik az edző: ragyogó idő, kitűnően előkészített pálya, amelyen ráadásul nagyszerűen, élvezetesen játszott a csapat.
Mátyus János: – Ránézek az eredményjelző táblára, és csak annyi jut eszembe, hogy gratulálok a Vácnak.