NB II, Kelet: gólgazdag váci siker, kikapott a REAC Debrecenben

2012.04.08. 19:00
A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 22. fordulójában a Vác gólokban gazdag mérkőzésen 4–3-ra nyert a Mezőkövesd otthonában. A másik vasárnapi meccsen a DVSC-Teva második csapata 3–0-ra legyőzte a REAC-ot.
NB II, KELETI CSOPORT
22. FORDULÓ
DVSC-DEAC–REAC 3–0 (2–0)
Debrecen, 200 néző. Vezette: Karakó (Demeter, Galán)
DVSC II: Tóth Cs. – Treznai, Albert I., Szűcs I. (Kovács M., a szünetben), Burics – Boros J. (Patalenszki – 85.), Spitzmüller, Oláh G., Rezes – Szécsi M., Salami (Marján – 88.). Edző: Fórián Zsolt
REAC: Tóth P. Z. – Menyhárt A., Dinka, Sós M., Tóvizi (Fézler – 79.) – Olay, Böőr (Göntér, a szünetben), Belényesi (Vajda G., 39.), Kiss K. – Tóth P., Jovánczai. Vezetőedző: Mátyus János
Gólszerző: Rezes (1–0) a 4., Boros J. (2–0) a 15., Szécsi M. (3–0) a 77. percben
Kiállítva: Tóth P. Z. (Rezes buktatásáért) a 37. percben
Fórián Zsolt: – Helyenként jól játszva nyertünk, és úgy érzem, játékosaim sokat tettek ezért a sikerért. De a szerencse amellé szegődik, aki megdolgozik érte.
Mátyus János: – Mind a négy ifjúsági játékosomnak gratulálok másodosztályú debütálásához.
MEZŐKÖVESD-ZSÓRY–DUNAKANYAR-VÁC 3–4 (2–3)
Mezőkövesd, 500 néző. Vezette: Takács J. (L. Tóth L., Kulcsár J.)
MEZŐKÖVESD: Ficsór – Nagy P., Lakatos B., Elek N., Kerényi (Szabó Á., a szünetben) – Bagi, Jeremiás, Sivák (Enescu – 69.), Irhás (Bogdány, 57.) – Hamar, Lipusz. Vezetőedző: Véber György
VÁC: Héger – Hegedűs Cs., Páles, Tányéros, Arany Z. – Andrejcsik, Albert Á., Gulyás G., Aranyos M. (Berki, a szünetben) – Palásthy N. (Michel – 79.), Rusvay (Szabados T. – 88.). Vezetőedző: Híres Gábor
Gólszerző: Palásthy N. (0–1) a 6., Hamar (1–1) a 10., Hamar (2–1) a 13., Palásthy N. (2–2) a 30., Páles (2–3) a 38., Palásthy N. (2–4) az 56., Bogdány (3–4) a 80. percben
Véber György: – Négy ilyen kapott góllal nem is lehet más a mérkőzés végeredménye…
Híres Gábor: – Egységes csapatjátékot produkáltunk. Többen kiváló egyéni teljesítményt nyújtottak, és ez nagyon kellett a remek győzelemhez.