NB II, Kelet: az Újpest B legyőzte a REAC-ot, az új szerzemény betalált

2012.03.07. 16:05
A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 16. fordulójából elhalasztott mérkőzésen az Újpest FC B hazai pályán 3–1-re legyőzte a REAC-ot. A lila-fehéreknél Lázár Bence, Balogh Balázs és a télen érkezett Nikon Jevtics volt eredményes, a vendégek gólját Jovánczai Zoltán szerezte.

A REAC közben arról tájékoztatta a szurkolókat, hogy március 23-án vesznek végső búcsút Kutasi Róberttől. március 23-án vesznek végső búcsút Kutasi Róberttől.

NB II, KELETI CSOPORT
A 16. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
ÚJPEST FC B–REAC 3–1 (0–0)
Szusza Ferenc Stadion, 200 néző. Vezette: Becséri D. (Viszokai L., Becséri G.)
ÚJPEST B: Horváth T. – Nagy J., Banai B., Dombai V., Pollák – Magos (Kálmán Zs., 86.), Tajthy, Nikon, Popovics (Horváth R., 73.) – Balogh B., Lázár B. Edző: Szlezák Zoltán
REAC: Tóth P. Z. – Dinka, Kornis, Menyhért, Kiss K. – Menyhárt (Tóvizi, 86.), Gulyás M., Sós M., Szabó Zs. – Jovánczai, Tóth P. (Illés K., 86.). Vezetőedző: Mátyus János
Gólszerző: Lázár B. (1–0) az 59., Jovánczai (1–1) a 63., Balogh B. (11-esből, 2–1) a 78., Nikon (3–1) a 91. percben
Szlezák Zoltán: – Főleg a második félidei játékunk volt megfelelő. Igaz, védekezésünkben még ekkor is voltak problémák, a jövőben jobban kell figyelnünk, hogy hátul ne kövessük el hibákat.
Mátyus János: – Mindent megtettünk a győzelemért, de sajnos elkövettünk két buta hibát, és a szerencse is elpártolt mellőlünk.

1. Szolnoki MÁV FC 17 10 3 4 35–15 +20 33
2. Békéscsaba 1912 16 9 6 1 26–11 +15 33
3. Balmazújváros 17 9 3 5 31–20 +11 30
4. Ceglédi VSE 17 9 3 5 25–20 +5 30
5. DVSC-DEAC 17 8 5 4 27–22 +5 29
6. REAC 17 7 4 6 31–25 +6 25
7. Egri FC 17 7 4 6 19–18 +1 25
8. Mezőkövesd-Zsóry 17 6 6 5 24–24 0 24