NB II, Keleti csoport: hibátlan maradt a Balmazújváros, nyert a REAC

2011.09.04. 18:31
A Balmazújváros továbbra is hibátlan: a Vecsés ellen győzött 2–1-re hazai pályán a labdarúgó NB II Keleti csoportjának harmadik fordulójában.

Sárközi Szabolcs már a harmadik percben vezetést szerzett a hazaiaknak, és bár Kovács Zoltán góljával a szünet előtt egyenlített a – Détári Lajos távozása után – Duró József vezette Vecsés, Kónya Márk hajrában szerzett találata győzelmet ért.

A REAC is egy góllal győzött vasárnap délután, a Budapest Honvéd II-t verte meg 1–0-ra otthon.

NB II, KELETI CSOPORT
3. FORDULÓ
BALMAZÚJVÁROS–VECSÉSI FC 2–1 (1–1)
Balmazújváros, 1000 néző. Vezette: Radványi (Demeter, Márkus T.)
BALMAZÚJVÁROS: Szalma – Kónya, Papp F., Ludánszki, Bokros – Nagy R., Oláh G. (Szűcs L., 75.), Kiss L., Sárközi (Tóth Z., 87.) – Urbin (Forgács G., 90.), Belényesi. Vezetőedző: Arany László
VECSÉS: Horváth G. – Balázs, Varga P., Kovács II Z., Erdei (Szurkos, 76.) – Lázok T., Zana, Piros (Nagy G., 53.), Fritz – Ponczok, Horváth D. Vezetőedző: Duró József
Gólszerző: Sárközi (1–0) a 3., Kovács Z. (1–1) a 40., Kónya M. (2–1) a 86. percben
Arany László: – Több helyzetet alakítottunk ki és egyel több lehetőséget használtunk ki, úgy érzem, megérdemelten nyertünk.
Duró József: – A látottak alapján a döntetlen reálisabb eredmény lett volna, ettől függetlenül parádés kapusteljesítményeket láthattunk.

REAC–BP. HONVÉD-MFA 1–0 (1–0)
Budai II László Stadion, 200 néző. Vezette: Becséri (Viszokai, Szalai D.)
REAC: Kunsági – Dinka, Kornis, Menyhért, Kovács B. – Sós – Menyhárt, Cseri G. (Gulyás M., 69.), Kiss T. (Szabó Zs., 69.), Kiss K. (Hibó, 91.) – Nyerges. Vezetőedző: Mátyus János
HONVÉD-MFA: Sánta A. – Tisza K., Debreceni, Bjelkanovic, Fejes J. – Ivancsics, Futó – Lengyel Gy., Vernes (Vólent, 76.), Kapacina (Varga M., 56.) – Szekulics (Lőrinczi, a szünetben). Edző: Szalai László
Gólszerző: Kiss T. (1–0) a 17. percben
Mátyus János: – Remekül játszó ellenfelünknél is jobbak voltunk, így megérdemelten nyertünk.
Szalai László: – Bár egy jól eltalált lövés döntötte el a mérkőzést, nagy öröm volt látni fiatal csapatomat. Jobban futballoztunk, labdarúgóim megmutatták, van jövőjük a sportágban, bárki bármit állít.