NB II, Nyugati csoport: hazai pályán győzött a Felcsút

2009.05.17. 01:58
A labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 26. fordulójában a Felcsút hazai pályán 2–1-re győzött a Kaposvölgye ellen.

NB II, NYUGATI CSOPORT

26. FORDULÓ
FELCSÚT SE–KAPOSVÖLGYE VSC 2–1 (0–0)
Felcsút, 150 néző. Vezette: Szabó Sándor (dr. Hegyi, Kormányos)
FELCSÚT: Farkas – Gálos, Trampler, Pető, Fejes – Domján (Surányi, 68.), Bakos, Sándor – Lattenstein, Palkó (Földes, 85.), Móri (Magyar, 89.)
Vezetőedző: Mózner János
KAPOSVÖLGYE: Deli – Jagodits, Fodor, Vaskó, Juhász – Huzmi, Szűcs, Kalmár (Szabó Sz., 59.), Nagy T. – Egejuru (Ivusza, 83.), Ellias (Kardos, 59.)
Vezetőedző: Horváth Lajos
Gólszerző: Szűcs (0–1) a 46., Domján (11-esből, 1–1) a 53., Sándor (11-esből, 2–1) a 82. percben
Kiállítva: Jagodits (2 sárga lap után) a 82. percben

Mózner János: – Végre olyan akarattal játszottunk, amelyet eddig hiányoltam, ma viszont pontosan emiatt tudtunk fordítani.
Horváth Lajos: – Nyerhető mérkőzést vesztettünk el, egyéni fegyelmezetlenségek és meddő támadójáték miatt.