NB II, Keleti csoport: a Szolnok hat gólt rúgott az ESMTK-nak

2009.05.09. 21:11
Az NB II Keleti csoportjának 25. fordulójában a hazai pályán játszó Szolnok kiütéses, 6–0-s győzelmet aratott az ESMTK ellen.

NB II, Keleti csoport

25. FORDULÓ
SZOLNOKI MÁV FC–ESMTK 6–0 (3–0)
Tiszaligeti-stadion 200 néző. Vezette: Pánczél (Medovarszky J., Viczián)
SZOLNOK: Kövesfalvi – Molnár Z., Antal, Szalai (Kőkúti, 35.), Kiss K. – Tisza (Rebecsák, 68.), Mile, Kovrig, Csehi – Germán (Széki, 57.), Kotula
Vezetőedző: Vágó Attila
ESMTK: Bonica – Czakó, Marosfalvi, Facsó, Nemecsek (Samuel, a szünetben) – Varga Á. – Vörös (Kocsi P., a szünetben), Nagy D., Farkas A. (Soóky, 73.), Tvaruska – Nikolic
Vezetőedző: Menczeles Iván
Gólszerző: Mile (1–0) a 2., Antal (2–0) a 33., Kovrig (3–0) a 37., Molnár Z.(4–0) az 52., Mile (5–0) a 69., Széki (6–0) a 89. percben
Vágó Attila: – Ezúttal csak egy csapat volt a pályán. Amennyiben helyzeteink felét kihasználjuk, két számjegyű győzelmet arathattunk volna.
Menczeles Iván: – Momentumunk sem volt a kilencven perc során, a hazai csapat ilyen különbséggel is teljesen megérdemelten diadalmaskodott.

KAZINCBARCIKA–JÁSZBERÉNY 1–0 (0–0)
Kazincbarcika, 300 néző. Vezette: Varga L. (Kelemen A., Fehér Gy.)
KAZINCBARCIKA: Botló – Hanász, Nagy T., Kovács R., Debreceni – Engi (Kótai, 23., Elek, 59.), Olasz, Kerekes I., Zimányi – Stevica, Máthé (Lukács, 73.)
Vezetőedző: Koleszár György
JÁSZBERÉNY: Papp – Vaszicsku, Villányi, Hevesi-Tóth, Gulyás – Bárkányi, Móczó (Dányi, 67.), Lukácsi, Hibó (Csépe, 81.) – Kerekes Zs., Hamar
Vezetőedző: Vígh Tibor
Gólszerző: Elek a 60. percben
Kiállítva: Olasz (szándékos ütésért) a 70. percben
Koleszár György: – Fontos három pontot szereztünk. Külön öröm, hogy három ifistánk is bemutatkozhatott a mai mérkőzésen.
Vígh Tibor: – Ma nem volt szerencsénk.

VECSÉSI FC–TÖKÖL KSK 2–1 (0–0)
Vecsés, 300 néző. V: Király K. (Schuszter R., Szeles K.)
VECSÉS: Kovács B. – Máj, Ködöböcz, Kiskapusi, Takács L. (Hamar I., 72.) – Molnár V. (Králik, a szünetben), Molnár I. – Folmer, Lukács B. (Kósa K., 57.), Kulcsár D. – Faragó I.
Szakmai igazgató: Détári Lajos
TÖKÖL: Balázs L. – Mojzes, Fekete A., Filipó, Bodea – Palásti (Imbuzan, 83.) – Szabó N., Micskó, Correia, Varga L. (Olimpiu, 80.) – Gasparik 5 (Diaz –, 68.)
Vezetőedző: Nagy László
Gólszerző: Hamar I. (1–0) a 72., Kiskapusi (2–0) a 84., Olimpiu (2–1) a 89. percben
Détári Lajos: – Kínkeserves győzelem volt, nekünk nagyon kellett ez a három pont, készülhetünk a hátralévő mérkőzésekre.
Nagy László: – Második mérkőzés, amit itt töltök, és az előző, illetve a mostani mérkőzésen is megadtuk a lehetőséget az ellenfélnek, hogy helyzet nélkül nyerjenek. A gólig egyenrangú ellenfelek voltunk.

BAKTALÓRÁNTHÁZA–BKV ELŐRE 2–3 (0–1)
Baktalórántháza, 300 néző. Vezette: Nagy R. (Pápai, Tőkés)
BAKTALÓRÁNTHÁZA: Nagy Z. – Mező, Bodnár, Szenes – Vágó (Illés L. 66.), Rakóczi (Koskovits, 74.), Szilágyi (Marics, 53.), Deák – Tolnai, Kozma J. – Simon
Játékos-edző: Illés László
BKV ELŐRE: Bácskai – Bányai (Pásztor, 25.), Baranyai, Makrai, Gulyás G. – Mayer (Petruska, 75.), Galántai, Varga, Gulyás M. – Hommer (Török, 69.), Csopaki
Vezetőedző: Rácz László
Gólszerző: Hommer (0–1) a 15., Csopaki (0–2) az 52., Simon (1–2) a 78., Gulyás M. (1–3) a 86., Mező (2–3) a 89. percben
Illés László: – Megérdemelt vendéggyőzelem, még a gólvonalról sem találtunk be.
Rácz László: – Kellemetlen ellenfél volt a hazai csapat, de kontráinkban több lehetőség is volt.

CEGLÉDI VSE–VÁC-ÚJBUDA LTC 1–4 (1–1)
Cegléd, 400 néző. Vezette: Gyarmati II T. (Hegyi, Kormányos II G.)
CEGLÉD: Sánta – Burján (Gór –, 77.), Buzás Miklósvári, Ramos – Barna – Horváth D. (Juhász –, 82.), Ladóczki, Szabó II Z., Selei (Olasz J. –, 68.) – Medgyesi L.
Megbízott edző: Ványi Zsolt
VÁC: Sztankó – Gáspár, Ghéczi, Tányéros, Székesi – Rusvay, Farkas P., Vén (Székely –, 91.), Hegedűs Cs. (Albert Á. –, 69.) – Margitics (Andrejcsik, 62.), Kocsis D.
Vezetőedző: Tóth János
Gólszerző: Margitics (0–1) a 29., Buzás (1–1) a 46., Margitics (1–2) az 54., Hegedűs Cs. (1–3) a 66., Kocsis D. (1–4) a 93. percben
Ványi Zsolt: – Elkerülhető gólokat kaptunk és kihagytuk helyzeteinket is. Sajnos, manapság nálunk ez a szokás.
Tóth János: – Akaratos, küzdős és helyenként jó játékunk meghozta eredményét.