Videoton: Milan Pericset szerződtetné a Ferencváros

Vágólapra másolva!
2012.08.12. 11:21
Címkék
A Nemzeti Sport Online értesülései szerint a Ferencváros szívesen szerződtetné a Videoton csatárát, Milan Pericset. A támadó ügyében a jövő héten várható egyeztetés.

Mint ismeretes, Milan Perics télen, az előző szezon közben szerződött a Kaposvártól a Videotonhoz, ám a fehérváriaknál csak elvétve kapott eddig lehetőséget, ezért információink szerint távozni szeretne, és a lehetséges kérők között van a Ferencváros is.

A csatár menedzsere, Filipovics Vladan nem kívánta kommentálni a zöld-fehérek érdeklődését, de nem zárta ki, hogy a szerb labdarúgó valóban távozni fog a fehérváriaktól.

„A jövő héten várható ügyében egyeztetés a Videotonnal. Először is azt kell tisztázni, hogy mik a klub szándékai, hajlandóak-e elengedni Pericset, és ha igen, akkor milyen feltételekkel. Voltak Magyarországról megkeresések, de csapatnevet nem szeretnék említeni. Ha a Ferencvárost valóban érdekli Perics, akkor azt nem tartanám rossz lehetőségnek, de először a Videotonnal kell tárgyalnunk″ – fogalmazott a menedzser.

 

Legfrissebb hírek

Darts-vb: Alan Soutar képtelen volt kikapni, 15 elrontott meccsnyíl után jutott tovább

Egyéb egyéni
18 perce

Óriási összeggel tartozik McLaughlin-Levrone-éknak Michael Johnson csődöt jelentő atlétikai sorozata

Atlétika
35 perce

Profi szerződést kötött fiatal jobbszélsőjével a DVSC

Kézilabda
45 perce

FIFA The Best-gála

Minden más foci
57 perce

Karácsonyi futballünnep a Puskás Arénában

Magyar válogatott
1 órája

Történelmi mérföldkő: Magyarország felnőtt vadvízi világkupaversenyt rendez 2026-ban

Kajak-kenu
1 órája

Szoboszlai negyedszer nyert, megdőlt Portisch rekordja – íme, az év legjobbjai!

Egyéb egyéni
1 órája

Juan Antonio Samaranch: Magyarország a világ egyik legfontosabb sportnemzete

Egyéb egyéni
2 órája
Ezek is érdekelhetik