Ferencváros: Ferenczi István az első hatba várja a csapatot

Vágólapra másolva!
2010.02.17. 13:32
Címkék
A felkészülési meccsek során egyre jobb formában futballozó Ferenczi István a 100% Fradinak elmondta, hogy jobban érzi magát elöl, ha társ van vele a csatársorban, és úgy érzi, a bajnokság végén jó eredményt érhet el a gárda.

„Jobban fekszik nekem ez a helyzet, hiszen nem vagyok egyedül, ráadásul Anthony Elding stílusa hasonlít az enyémhez. Ketten lekötjük a védők figyelmét, de a siker nem csak rajtunk múlik, hanem azon is, hogy a középpályássor mekkora támogatást tud adni. Azt gondolom, a szezon végén a legjobb hatban benne lehetünk" – mondta a csatár a 100% Fradinak.

Hír még a kerettel kapcsolatban, hogy Dragóner Attila orrsérülése javul, és hétfőn már edzésbe állhat, csakúgy, mint a combjára rúgást kapó Vass Máté. Balog Zoltán combfeszítőizom fájdalmai miatt pihen, Fitos László térd-, Rósa Dénes saroksérülése miatt még nem hadra fogható, míg Carlos Alcántara lázas beteg.

A zöld-fehérek első csapata az előzetes tervekkel ellentétben nem játszik felkészülési mérkőzést a hétvégén,  az NB III-as gárda viszont szombaton 11-kor a Jánoshida ellen lép pályára a Népligetben.

Legfrissebb hírek

„Majdnem elfertőződött a seb” – műtétjéről is beszélt a korábbi utánpótlás-válogatott kapus

Légiósok
12 perce

Megvált indiai klubjától a City Football Group

Minden más foci
15 perce

Gulácsi a pálmafák mellől üzent, de mindent vittek a karácsonyfás fotók – így ünnepeltek sportolóink

Egyéb csapat
29 perce

Több mint 12 millió euróra büntette a klubokat a Német Labdarúgó-szövetség

Német labdarúgás
30 perce

Armand Duplantis győzött az európai hírügynökségek szavazásán

Atlétika
1 órája

Haaland Mikulásnak öltözött, Szalah is boldog karácsonyt kívánt – fotók

Minden más foci
1 órája

Egy év, 365 fotó: Molnár Attila Eb-n és vb-n is száguldott, LeBron James elérte az 50 ezret – ilyen volt 2025 márciusa

Egyéb egyéni
1 órája

Török bundabotrány: újabb 26 embert letartóztattak

Minden más foci
2 órája
Ezek is érdekelhetik