Még egyedül is gyakorolt

B. G.B. G.
2003.08.06. 20:42
Címkék
Napok óta a Megyeri úton készül a Zalaegerszeggel tavaly bajnokságot nyerő Róth Ferenc.
A középpályás nagy ugrása: Róth Ferenc Székesfehérvárról a Megyeri útra szerzôdhet (Fotó: Farkas József)
A középpályás nagy ugrása: Róth Ferenc Székesfehérvárról a Megyeri útra szerzôdhet (Fotó: Farkas József)
A középpályás nagy ugrása: Róth Ferenc Székesfehérvárról a Megyeri útra szerzôdhet (Fotó: Farkas József)
A középpályás nagy ugrása: Róth Ferenc Székesfehérvárról a Megyeri útra szerzôdhet (Fotó: Farkas József)
A középpályás nagy ugrása: Róth Ferenc Székesfehérvárról a Megyeri útra szerzôdhet (Fotó: Farkas József)
A középpályás nagy ugrása: Róth Ferenc Székesfehérvárról a Megyeri útra szerzôdhet (Fotó: Farkas József)
Az elmúlt szezont Székesfehérvárott töltő ballábas középpályás utólagos megszerzése azért volt lehetséges a nyáron alaposan megerősödött Újpest számára, mert a játékos feljelentette a Videotont a Magyar Labdarúgóligánál, lévén a klub jelentős összeggel tartozik neki. Nos, az eredeti tervek szerint Róthot – miután a ligában kimondták az igazát – hétfőn kellett volna kifizetnie a Videotonnak, ám ez szerdáig sem történt meg, így a labdarúgó továbbra is a pénzére vár…
Igaz, Róth Ferenc mindeközben új csapatot talált magának, és bár szerződését egyelőre nem írta alá (ahogy mondani szokták: itt-ott még finomítanak a szövegezésen…), a héten erre is sor kerülhet.
"Magam is meglepődtem, milyen jó erőállapotban érkeztem Újpestre – mondta Róth. – Igaz, az elmúlt hetekben nem csupán Fehérváron a juniorok között, hanem külön is edzettem, hiszen tudtam, ha elszerződöm valahová, nagy lehet a lemaradásom. Mezey Gyuri bácsival már beszélgettem a helyzetemről, elmondta, ha jól teljesítek, mindenképpen számít rám. A beilleszkedéssel nem lesz problémám, hiszen a legtöbb játékost jól ismerem. Az már biztos, hogy jó csapatba és jó közösségbe kerültem. Remélem, hasznára leszek a liláknak, főként, hogy már egy évvel ezelőtt is szóba került, hogy a Megyeri útra szerződöm. Kis késéssel ugyan, de itt vagyok végre…”
Róth Ferenc a szerdai, felcsúti edzőmérkőzésen mutatkozott be az Újpestben.
Legfrissebb hírek

Megvannak a panamai–angol és a horvát–ghánai meccs kezdőcsapatai

Foci vb 2026
29 perce

Kane, Saka és Rashford is kezd az angoloknál Panama ellen – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
36 perce

Egy angol már felemelte a vb-trófeát – fotó

Foci vb 2026
47 perce

Érkeznek a szurkolók a stadionba az angolok meccsére – fotók

Foci vb 2026
56 perce

Több mint négyezren evezték át a Balatont

Kajak-kenu
1 órája

Szongoth Dománt draftolta a Buffalo Sabres!

Amerikai sportok
1 órája

Vert helyzetből nyertek a svédek Kecskeméten a női röplabda Európa-ligában

Röplabda
1 órája

Műugrás: Fehér Luca ezüstérmes toronyugrásban a budapesti junior Eb-n

Utánpótlássport
1 órája
Ezek is érdekelhetik