NB I B: Kaposvár-Diósgyőr 0-0

JUTASI RÓBERTJUTASI RÓBERT
2003.04.27. 20:53
Címkék
SÁRGA LAP
Sándor (Kovácsevics buktatásáért) a 24., Szakos (Tóth Balázs felvágásáért) a 32., Dobos (André lerántásáért) a 65. percben
SZÖGLETARÁNY: 8:4 (6:2)

Az első negyedórában egyik csapat sem tudott kiharcolni mezőnyfölényt, a Rákóczi főleg jobb oldalon vezette támadásait, ám a kapu elé érkező labdáknál rendre a magassági fölényben lévő vendégvédők voltak előnyben.A 29. perctől számítva rövid idő alatt öt gólszerzési lehetőséget és öt szögletet hozott össze a Rákóczi, ekkor nagy munka hárult a vendégvédelemre, amelynek tagjai sokszor vaktában vagdosták el a labdákat. A szünetben a Dubraviczky Attila helyett mérkőzést vezetni érkező Szabó Róbertnek kiújult a sérülése, így első számú asszisztense, Mészáros István állt a helyére, Bóna Sándor tartalék játékvezetőből pedig partjelző lett. Szünet után ott folytatta a Rákóczi, ahol abbahagyta: egyre-másra rohamozott, de továbbra sem sikerült feltörni a vendégek reteszét. A kaposváriakat dicséri, hogy nem adták fel, ám miután nem sikerült az első félidőhöz hasonló gólhelyzeteket összehozni, nem sikerült megszerezniük a három pontot.

Mestermérleg
Keszei Ferenc: – A kapu előtti összpontosításunk hiánya miatt maradt el a győzelmünk.
Vágó Attila: – Szervezettebben és taktikusabban játszottunk ellenfelünknél, s ha az utolsó passzaink pontosabbak, talán a győzelmünk sem maradt volna el.
Legfrissebb hírek

Jól halad a hétszeres magyar bajnok strandröplabdázó, Stréli Bence felépülése

Röplabda
20 perce

Bondár Anna: Szívünket-lelkünket kitettük a pályára

Tenisz
37 perce

„Barcelona a miénk!” – Yamal odaszúrt a városi riválisnak a derbi után

Spanyol labdarúgás
47 perce

Kijutott a világbajnokságra a magyar női 3x3-as kosárlabda-válogatott

Kosárlabda
1 órája

Öttusa: Guzi Blanka aranyérmes a kairói vk-viadalon

Egyéb egyéni
1 órája

Megvan a szóbeli megállapodás, a Spurs Liverpoolból igazolhat

Angol labdarúgás
2 órája

Férfi röplabda Extraliga: távozik a Pénzügyőr vezetőedzője

Röplabda
2 órája

Helmut Marko: Jelenleg nem segítheti a Red Bullt a Max-faktor

F1
2 órája
Ezek is érdekelhetik