ALBACOMP - MARSO-NYÍREGYHÁZI KK 82–66 (18–20, 18–11, 23–19, 23–16)
Székesfehérvár, 1600 néző. V: Forrai, Pálla
ALBACOMP: BOROS 16/6, SPIVEY 24/15, FODOR 14/9, Góbi 12, Lapov 11/3. Cs: Soós, Nyilas 5/3. Edző: Farkas Sándor
NYÍREGYHÁZA: Puskás 5/3, Pavlovics 9, Jovanovics 13/6, TOYA 23/3, Riley 14/3. Cs: Siska, Herczku 2. Edző: Horváth Imre
Az eredmény alakulása. 4. p.: 9–13. 7. p.: 13–18. 14. p.: 21–26. 17. p.: 32–27. 24. p.: 41–38. 27. p.: 51–42. 33. p.: 67–56. 37. p.: 73–61
Kipontozódott: Riley (34. p.)
A rájátszás állása: 1–0 az Albacomp javára

A hazaiaknál a huzamosabb ideje sérült Walker után hét közben Bencze is megsérült, így tovább rövidült és fiatalodott a cserepad. A vendégeknél Krivacsevics hiányzott sérülés miatt. A nyírségiek nagyon jól kezdtek, jól dobtak, míg a hazaiak dobásai többnyire kimaradtak. 9–18-as állásnál időt is kért Farkas Sándor, hogy rendezze a soraikat. Továbbra is sok helyzetet alakítottak ki Borosék, de nem mindet sikerült ponttal befejezni. Jellemző, hogy Spivey a 10. percben szerezte első pontjait, büntetőből. A vendégeknél főleg Riley és Toya villogott. A második negyedben változott a játék képe, az albások jobban védekeztek, és Spivey két triplájával sikerült fordítaniuk az eredményen, s ezután Spivey, Nyilas és Boros tripláival őrizte előnyét a hazai gárda. Az ellenfélnél csak Toya tudott lépést tartani a hazaiakkal. Végül Lapovék, ha nagy küzdelemben is, megérdemelten nyertek.