Juniorok: Már az első félidőben eldőlt

Tudósítónktól TudósítónktólTudósítónktól Tudósítónktól
2003.07.31. 22:01
Címkék
Görögország–Magyarország 98–66 (30–20, 29–16, 24–13, 15–17)
Muraszombat, 150 néző. V: Jarockij (fehérorosz), Csukalovics (szerb-montenegrói)

MAGYARORSZÁG: Kutasi (4), FERENCZ (16/12), Soós (8/6), Gombás (–), LÓRÁNT P. (17). Cs: LÓRÁNT A. (9), Wittmann (4), Likár (4), Harkányi (4), Ágfalvi (–), Kováts (–). Edző: Peresztegi Nagy Ákos, Monok Tibor
GÖRÖGORSZÁG. Ld: Vasziliadisz (18/6), Magkunisz (16/6), Perperoglu (12/3), Xantopulosz (11/3), Aposztolidisz (11), Papanikolau (10)
Az eredmény alakulása. 5. p.: 17–8. 15. p.: 45–28. 25. p.: 62–48. 35. p.: 90–62
Szlovénia–Svájc 64–45, Törökország– Svájc 78–53, Szlovénia–Fehéroroszország 70–54

Az ifjúsági Eb tavalyi harmadik helyezettje ellen játszott csütörtökön a magyar válogatott, és nem is igen tudott mit kezdeni a jó erőkből álló, magas görögök ellen, akiknél kilenc két méternél magasabb játékos szerepelt. Folyamatosan növelte előnyét az esélyesebb rivális, mígnem a magyarok a második félidőben zónavédekezésükkel valamelyest kiegyenlítetté tették a mérkőzést. Olyannyira, hogy az utolsó negyedet meg is nyerték, tehát tisztességesen helytálltak.

Mestermérleg
Peresztegi Nagy Ákos:
– Sajnálom, hogy ezt a mérkőzést is nagyon kevés magyar szakember láthatta, pedig minden pozitív és negatív dolog benne volt. Ismételten gratulálok csapatomnak, hogy végig volt tartása, és az utolsó lehelletéig küzdött.
Legfrissebb hírek

Orbán Viktor: Ezért már megérte nagyot álmodni

Bajnokok Ligája
13 perce

Vasárnapi sportműsor: visszavágót játszik a Tatabánya a férfi kézi Ek döntőjében, világbajnokot avatnak a hoki-vb-n

Minden más foci
32 perce

11-esekkel dőlt el a budapesti BL-döntő, a PSG megvédte címét; A Liverpool hálás Arne Slotnak, de megválik tőle

E-újság
48 perce

Meghiúsult trónfosztás – Nagy Zsolt jegyzete

Bajnokok Ligája
55 perce

Árulás helyett – Ballai Attila publicisztikája

Labdarúgó NB I
56 perce

Luis Enrique: Miért ne érhetnénk el ugyanezt jövőre is?

Bajnokok Ligája
1 órája

Mikel Arteta: Egyetlen meccset sem veszítettünk el a BL-ben, de sajnos nem volt szerencsénk a végén

Bajnokok Ligája
1 órája

Martin Ödegaard: Ez a legrosszabb módja a vereségnek

Bajnokok Ligája
2 órája
Ezek is érdekelhetik