Kerékpár: indulhat a Tour de France-on Armstrong csapata

Vágólapra másolva!
2009.06.19. 00:49
Címkék
Indulhat a július 4-én rajtoló Francia országúti kerékpáros körversenyen a hétszeres Tour de France-győztes amerikai Lance Armstrongot is foglalkoztató kazah Astana, miután csütörtökön befizette a nemzetközi szövetség (UCI) által kért hatmillió eurós garanciát a szezon hátralévő részére.
„Köszönhetően a kazah kormánynak, a felek sikeresen egyezségre jutottak az április óta fennálló pénzügyi nehézségekkel kapcsolatban, és ezt írásban is rögzítették” – olvasható az Astana közleményében. A múlt hónapban megrendezett Giro d’Italián Armstrong és társai letakarták mezükön a szponzorok feliratait, így tiltakozva az ellen, hogy a támogatói pénzek nem érkeztek meg, és az alkalmazottak emiatt nem kapták meg a fizetésüket.
Legfrissebb hírek

Ismét a Real Madrid lett a világ legértékesebb és legerősebb futballmárkája

Spanyol labdarúgás
50 perce

Még az ETO gólszerzője is kapusuknak adta volna a meccs embere díjat

Európa-konferencialiga
1 órája

Pénteki sportműsor: rajt az angol, a spanyol és a francia élvonalban

Minden más foci
7 órája

A magyaros Liverpool meccse nyitja az idényt; A Puskás után az Újpestet is meglepné a Kisvárda

E-újság
8 órája

Kétcsúcsú piramis – Bobory Balázs publicisztikája

Jégkorong
8 órája

Bravúr a Rába partján – Thury Gábor jegyzete

Európa-konferencialiga
8 órája

Zalazar duplájával rendezte le a Braga a CFR-t; történelmet írt a finn bajnokcsapat

Európa-liga
8 órája

„Amikor ránéz a körülményekre, gondolja, hogy a klub készen áll a nemzetközi futballra? Mi, a csapat részéről igyekszünk…”

Európa-konferencialiga
9 órája
Ezek is érdekelhetik